FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Awards >  Freestyle BMX Awards 2011

FREESTYLE AwardsFreestyle BMX Awards 2011 Freestyle BMX Awards 2011
Freestyle BMX Awards 2011

Freestyle BMX Awards 2011

Gala Freestyle BMX Awards 2011 organizowana przez Jamaj Events i Freestyle.pl to podsumowanie BMXowego sezonu w Polsce. Nagrody zostaną przyznane zawodnikom w 6 kategoriach: Street, Park, Dirt, Flatland, Young Blood, oraz najlepszy Event.

Do 20 października do godziny 23:59 przyjmujemy zgłoszenia zawodników w każdej z kategorii. Od 21 października internauci w drodze głosowania wybiorą czołową piątkę riderów. Ta piątka przejdzie do ostatecznej rozgrywki, w którym elitarne Jury w składzie, którego zasiądą osoby liczące się w środowisku m.in. zawodnicy i dziennikarze, wybierze najbardziej ich zdaniem liczących się riderów i wydarzenie roku 2011.

Finał Gali Freestyle BMX Awards 2011 i ogłoszenie wyników w iście królewskiej i bogatej multimedialnej oprawie nastąpi 19 listopada w Warszawie, w klubie Karmel. Tego dnia dowiemy się, kto został uznany za najlepszego zawodnika roku 2011, oraz jakie wydarzenie zasłużyło na statuetkę Freestyle BMX Awards 2011. Przed rozdaniem nagród zostaną wyświetlone filmowe produkcje BMX roku 2011 m.in. Ride Up BMX 2011.

Zgłoszenia zawodników przyjmujemy do 20 października. Potem zacznie się głosowanie, które potrwa do 14 listopada do godz. 23:59. Zgłaszać kandydatury i głosować może każdy zalogowany użytkownik platformy Freestyle.pl. Jeden użytkownik może oddać 1 głos każdego dnia, w każdej z kategorii.Jamaj Events


Gala i wręczenie nagród


 Gala Freestyle BMX Awards 2011 - Statuetki


Przebieg głosowania


KategorieOrganizatorzy


Jamaj Events dirt park         Loked Bmx Magazine     AveBmx.pl - Stacjonarny sklep BMX         Grawerstwo Artystyczne Artlit, Tablice nagrody znaczki monogramy certyfikaty emblematy
      Forfiter - Hold on... Rubiko    kb katelab     Soon production Arriba Wear
    proletaryat-bmx     eastern-bikes     allday     BMX.pl     freestyle.plOstatnie dni głosowania!

12 miesięcy,
12 dziewczyn,
12 freestyle’owych sportów

    Zobacz dziewczyny i głosuj!   Podziel się


Najnowsze newsy BMX


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności