FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Awards >  Freestyle DH Awards 2010

FREESTYLE AwardsFreestyle DH Awards 2010 Freestyle DH Awards 2010
Freestyle DH Awards 2010

Freestyle DH Awards 2010

Plebiscyt portalu Freestyle.pl "Freestyle DH Awards 2010" to podsumowanie sezonu Downhillowego w Polsce. Nagrody zostaną przyznane w 5 kategoriach, osobowość roku z kategorii Pro i Hobby, najlepsza impreza i miejscówka roku, oraz najlepszy produkt roku zdaniem internautów.

Finał Plebiscytu zakończony zostanie Galą "Freestyle DH Awards 2010" 17 grudnia w Bielsku-Białej w klubie Backstage.

Tej jednej niepowtarzalnej nocy czekają was same atrakcje!

Premiera filmu teamu "Rockets Crew", nakręcona i zmontowana przez Piotra Kabata. Trailer trafił na większość polskich portali rowerowych, a także na stronę główną Dirtmagu. W filmie pojawiają się zawodnicy Rockets Crew (Frankiewicz Krzysztof, Gagat Tomasz, Gwóźdź Łukasz, Stęclik Albert) opowiadają o sezonie 2010, zawodach, zagranicznych wypadach, treningach i wspólnej jeździe. Wśród miejscówek zobaczycie Semmering, Schladming, Wisła, Szczyrk, Zakopane, Rouzemberok.

Zdobywcom nagród w plebiscycie "Freestyle DH Awards 2010" odbiorą pamiątkowe statuetki, a wszystko to połączone z obchodami 10-lecia największego polskiego portalu o tematyce Downhillowej – DH-zone.com.

W trakcie rozdania nagród zostaną wyświetlone polskie filmy zjazdowe zrealizowane w 2010r, oraz rozwiązanie konkursu na najlepsze foto DH 2010. Gwiazdą specjalną wieczoru będzie zespół "Kerpce", który właśnie wrócił do Polski ze światowego tournee.

Jeśli kochasz downhill nie może cie zabraknąć!


Rockets Crew 2010
Foto: Piotr StarońGala i wręczenie nagród


 Gala Freestyle DH Awards 2010

Przebieg głosowania


Kategorie

FreeStyle AwardsOsobowość Pro

Osobowość Pro

Wybieramy kandydata do tytułu "Osobowość DH" w kategorii Pro. W głosowaniu weźcie pod uwagę nie tylko sukcesy, ale także koleżeńską i sportową postawę oraz zwykłą sympatię do wybranego zawodnika.FreeStyle AwardsOsobowość Hobby

Osobowość Hobby

Wybieramy kandydata do tytułu "Osobowość DH" w kategorii Hobby. W głosowaniu weźcie pod uwagę nie tylko sukcesy, ale także koleżeńską i sportową postawę oraz zwykłą sympatię do wybranego zawodnika.


FreeStyle AwardsMiejsce

Miejsce

Wybieramy najlepsze miejsce w Polsce do uprawiania DH. Zaproponuj miejscówkę nawet jeśli nie odbywały się tam zawody w tym roku.FreeStyle AwardsProdukt roku

Produkt roku

Jaki produkt rowerowy zasługuje na uznanie riderów? Wybierzmy produkt, który wzbudził największe emocje w sezonie 2010.Konkurs fotoPartnerzy Freestyle DH Awards 2010


DH-zone.com       joyride.pl       freestyle.pl

43RIDE.com - magazyn rowerowy       BikeAction [magazyn rowerowych grawitacji]

Podziel się


Najnowsze newsy DH

Reklama-Jak zamawiać?
Godspeed Los Polacos

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności