FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - ARRIBA WEAR

Arriba na SIMPLE SESSION 2013

Od:
ARRIBA WEAR 
Data:
13 marca 2013, 14:57
Ocena:
Ocena 0.00

Arriba on the road... Sezon 2013 dopiero raczkuje,a to juz nasz drugi tegoroczny, zagraniczny trip. Tym razem atakujemy Estonie, Naszym celem są zawody Simple Session w nadmorskim Talinie.
Niedawno do ekipy Arriby dołączył Dawid Szamanek Godziek (http://dawidgodziek.pl/). Najlepszym sposobem na scementowanie skrzydlatych więzi jest wspólna podróż. Tak więc pakujemy manatki do naszego Arribowozu i ruszamy w 1000kilometrową podróż na północny-wschód. Wyprawa to nie byle jaka ,bowiem obarczona jest ciężarem reprezentowania nadwiślańskiej krainy. Szamanek startuje w Simple Session jako jedyny Polak, wsparty skrzydlatą dzianiną zmierzy się ze światową czołówką BMXowych wyjadaczy. Arriba zgodnie z logicznym wywodem jest jedynym polskim brandem odzieżowym , który wbija na zawody z własnym reprezentantem. Obiecujemy nie splamić godła! Dzielnie zabalujemy zaliczając wszystkie aftery, przybijemy tysiąc międzynarodowych piątek i zrobimy video/foto relację dzięki, której choć w drobnym stopniu poczujecie klimat Simple Session 2013.
Osobą odpowiedzialną za materiały foto / video jest Maciek Miller (Facebook.com/maciekmillerfoto). Uzbrojony we wszelkie prasowe akredytacje zarejestruje najważniejsze momenty, najciekawsze triki, meksykańskie fale i chwile, w których zawodnicy dłubią w nosie.
Trzymajcie za nas kciuki i i wypatrujcie wieści z Talina.
Bonusowo przypominamy o Live Stream w HD - http://www.session.ee/live/

Dostępne w kategoriach

bike bmx skate skateboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięARRIBA WEAR - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności