FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - papagames

Gry Zuma - Deluxe, Revenge, Zaba

Od:
papagames 
Data:
24 stycznia 2020, 10:25
Ocena:
Ocena 0.00
Dziś możesz zanurzyć się w wirtualnej atmosferze bezpośrednio z przeglądarki. Nie zalecamy robienia tego w pracy, ponieważ istnieje ryzyko, że Cię porwie i zapomnisz o swoich obowiązkach.

Gra „Zuma Deluxe” to wyjątkowy chronometrażysta, który stał się legendą wśród osób w różnym wieku. Mimo ostatnich lat aplikacja pozostaje w czołówce zarówno telefonów, jak i komputerów PC. Ta wirtualna rozrywka otrzymała wiele prestiżowych nagród. Jednak jego główną zasługą jest uznanie milionów. Dziś możesz zanurzyć się w wirtualnej atmosferze bezpośrednio z przeglądarki. Nie zalecamy robienia tego w pracy, ponieważ istnieje ryzyko, że Cię porwie i zapomnisz o swoich obowiązkach.

Zasady, jak grać w Zuma Deluxe?
Grając w Zuma Deluxe online za darmo - ZumaGra.com, użytkownik kontroluje starożytną żabę, która strzela z kolorowych kulek z jego ust. Na polu znajdują się szyny, wzdłuż których poruszają się identyczne okrągłe obiekty. Muszą zestrzelić, wcześniej starannie celując. Twoim zadaniem jest zebranie 3 lub więcej elementów w pobliżu. Po wykonaniu tej czynności pakiet zniknie. Zanim zaczniesz grać w Deluxe Zuma online za darmo i na pełnym ekranie, przeczytaj szczegóły:

Warunki zwycięstwa: liczba piłek jest ograniczona. Gdy zostaną zniszczone, przejdziesz do następnego poziomu;
Warunki pokonania: obiekty znajdują się bliżej końca oznaczonego znakiem czaszki. Jeśli ukończą ścieżkę, stracicie;
Cechy: złoty dublon pojawia się losowo na krawędziach pola. Można go powalić, otrzymując bonus. Może to być trudne, ponieważ najpierw musisz zniszczyć główną linię, a następnie szybko wystrzelić w utworzoną dziurę. Uwaga: pełna wersja ma 12 poziomów.
Za pozostałą ścieżkę, której kule nie przeszły, otrzymasz również dodatkowe punkty. Dzięki nim możesz ustawić swoje osobiste rekordy. Nie wpływają w żaden sposób na proces.

Dźwięk i grafika w grze
Pełna wersja zręcznościowej gry Zuma Deluxe w ogóle nie została zmieniona od momentu jej powstania. Pole w każdej rundzie ma unikalny wzór. Tło i detale wykonane są w stylu azteckim. Jest tablica wyników pokazująca numer poziomu, wynik i liczbę żyć.

Dźwięk: Klasyczna gra Zuma zachowała oryginalne efekty i muzykę. Stały się dla wielu rodzin i związane są z dobrą rozrywką.

Dlaczego Zuma jest tak popularna?
Dzisiaj jest pełna wirtualnej rozrywki, prosta i złożona. Dlaczego więc miliony ludzi decydują się na grę Zuma Deluxe za darmo i nie rejestrują się, a nie coś innego? Odpowiedź na to pytanie składa się z trzech rzeczy:

Jasność - wszystko porusza się na ekranie, ale nie ma nic zbędnego, co mogłoby zirytować lub odwrócić uwagę od ulubionej aktywności;
Łatwość - zarządzanie żabą to przyjemność. Dokładnie powtarza ruchy myszy. Czujesz się, jakbyś celował i strzelał;
Różnorodność to masa poziomów. Jednak wszystkie są różne. Podczas tego procesu pojawiają się ścieżki i tunele, w których kulki są chronione przed uderzeniem. Ciekawe, co będzie dalej? Spójrz i spójrz - nie ma w tym nic skomplikowanego, tylko wiele przyjemnych rzeczy
Być może tajemnica sukcesu tak prostej, ale fascynującej gry, która nas cieszy, leży w powyższym.

Przydatne wskazówki
W grze kolorowa „Zuma” może zoptymalizować wybijanie piłek. Aby to zrobić, strzel do ruchomej części paska. Zamknie się, co pozwoli ci znokautować kombinacje. W pełnej wersji aplikacji flash bazar Zuma Deluxe możesz rzucać piłki w pustkę. Pamiętaj o tym na wypadek, gdyby wypadł niepotrzebny kolor. Wybij korzeń, aby zatrzymać ruch na szynach.

Dostępne w kategoriach

hi-tech

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


papagames - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności