FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - ytrymo

Prezent pomysł

Od:
ytrymo 
Data:
2 grudnia 2018, 22:58
Ocena:
Ocena 0.00

Komentarze

Liczba komentarzy: 6 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • Domenka
  od:
  Domenka
  data
  20 czerwca 2022, 20:10
  Jak wszyscy doskonale wiemy, dzieci dorastają zdecydowanie szybciej niż byśmy tego chcieli. Jeśli Twój 20-latek planuje wkrótce opuścić rodzinne gniazdo i zamieszkać samemu zobacz, co możesz sprezentować mu na start w dorosłość. W tym artykule na pewno znajdziesz kilka nowych pomysłów na prezent https://www.jelonka.com/twoje-dziecko-wyprowadza-sie-z-domu-zobacz-co-mu-sprezentowac-na-start-w-doroslosc-106235
 • pinkie04
  od:
  pinkie04
  data
  23 maja 2022, 20:20
  Podaruj ojcu prezent, dzięki któremu będzie wiedział, że jest kimś bardzo ważnym w Twoim życiu. Pomyśl, co lubi tata, muzykę, motoryzację, majsterkowanie, sport czy ogrodnictwo? Najlepiej uświetni Dzień Taty prezent, który uwzględnia zainteresowania danej osoby. Taki podarek świadczy o tym, że osoba obdarowująca wybierała go specjalnie z myślą o tym, któremu chciała sprawić radość. Wiele więcej znalazłam na https://kobiecystyl.pl/co-podarowac-na-dzien-ojca
 • prażynka
  od:
  prażynka
  data
  27 kwietnia 2022, 14:00
  Dostałam ostatnio od babci w prezencie dość starty ceramiczny dzbanek, w którym chciałabym serwować herbatkę. Natomiast pomyślałam, czy w różnych sklepach z ceramiką między innymi w https://manufakturawboleslawcu.com nie dostałabym kubków z podobnym wzorem. Jak sadzicie rozpocząć poszukiwania i dobrać coś podobnego?
 • Readylgg
  od:
  Readylgg
  data
  19 lipca 2021, 10:05
  A co sądzisz o ozdobnych broszkach? - https://www.gal-art.pl/category/broszki-ozdobne Dzięki różnorodności można naprawdę fajnie urozmaicić nasz styl.
 • mhirthe
  od:
  mhirthe
  data
  27 lipca 2020, 19:30
  Główny prezent już mam, teraz chcę znaleźć jakiś dodatek, który również będzie odznaczał się jakością. Myślałam o czymś słodkim, może https://chocolissimo.pl/do/cat/PREZENT_NA_18_URODZINY/Osiemnaste ? Co sądzicie? 18 urodziny - chyba najbardziej szczególne w życiu każdego człowieka. Każdy doskonale pamięta swoją osiemnastkę, chwilę, kiedy wchodziło się w progi dorosłości. Prezent na 18 powinien być idealnie dobrany do solenizanta!

Podziel sięytrymo - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności