FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Lato | Zima Studenta

Surf&Burn 2011 - Maroko

Od:
Lato | Zima Studenta 
Data:
27 kwietnia 2011, 09:56
Ocena:
Ocena 0.00
URFING - to sport dla fanów pieniącej się morskiej wody oraz niesamowitej prędkości napędzanej przez falę. Aby móc popływać na desce nie trzeba wcale wyjeżdżać do dalekiej Californii, czy na plażę Honolulu.

SURFING - to sport dla fanów pieniącej się morskiej wody oraz niesamowitej prędkości napędzanej przez falę. Aby móc popływać na desce nie trzeba wcale wyjeżdżać do dalekiej Californii, czy na plażę Honolulu. Surfing jest w zasięgu ręki, ponieważ Maroko od Europy dzieli tylko 14 km. Świetne warunki panują tutaj przez cały rok, Banana Beach, Devils Rock czy Hash Point to tylko jedne z wielu spotów Oceanu Atlantyckiego, na których wszyscy zajawkowicze surfingu z zacięciem mogą łapać falę! Maroko jest krajem niespodzianek i kontrastów, tutaj islam spotyka się z afrykańską witalnością i zachodnim modelem życia, a tradycyjny rytuał parzenia mocnej kawy czy przygotowywania miętowej herbaty współistnieje z fast food’ami McDonald’sa.
TAGHAZOUT - miejscowość naszego zakwaterowania, oddalona o 20 km od największego kurortu Maroka - Agadiru, położona nad wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego o średniej temperaturze wody ponad 20°C oraz wyjątkowo niezatłoczone plaże to raj zarówno dla początkujących surferów jak i dla tych którzy mają za sobą tube riding. Amatorzy nocnego szaleństwa mogą udać się do sąsiedniego Agadiru nowoczesnego miasta, pulsującego kolorami i zabawą od rana do wieczora. Tysiące knajpek, międzynarodowych restauracji, dyskotek, pubów i nocnych klubów - sprawia, że nawet najbardziej wymagający nocny marek znajdzie coś dla siebie.Soczyste owoce, pyszne soki wyciskane ze świeżych owoców, gęste koktajle, typowe słodycze, daktyle i owoce morza - to marokańska uczta dla podniebienia. Daj się ponieść fali i udaj się z nami w poszukiwaniu słońca i najlepszych fal w Maroko!

TERMINY
15-22.08.2011
15-25.08.2011

CENA WYJAZDU DLA 1os. to:
Od 770 zł

W CENIE
- jednodniowy kurs surfingu (patrz fakultety sportowe)
- imprezy rekreacyjno-sportowe, animacje i imprezki tematyczne ?
- zakwaterowanie (7 lub 10 noclegów - w zależności od wybranego turnusu)
- transfer lotnisko - Taghazout - lotnisko
- wyjazdowy gadżet-niespodzianka ?
- opieka pilota i organizatorów

DODATKOWO PŁATNE    
•    ubezpieczenie (NNW i KL) wraz z pakietem rozszerzającym o opcję amatorskiego uprawiania sportu (surfing) w wysokości 75 zł (opłata obowiązkowa; płatne wraz z wpłatą końcową)
•    przelot na trasie Polska - Maroko - Polska (więcej informacji nt. opcji przelotu patrz str. 2)
•    kaucja zwrotna w wysokości 100 euro za cały apartament (kwota dzielona równomiernie na liczbę osób w danym pokoju; zwracana w dniu wyjazdu, po zdaniu pokoju; płatne na miejscu)
•    możliwa opłata kursowa* związana z silnymi wahaniami kursów walut (płatne wraz z wpłatą końcową)

WIĘCEJ INFO
www.latostudenta.pl

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięLato | Zima Studenta - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności