FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Jamaj Events

Ride Up - 1st Day

Od:
Jamaj Events 
Data:
29 czerwca 2010, 22:12
Ocena:
Ocena 0.00

W piękny poniedziałkowy poranek uczestnicy pierwszego turnusu RIDE UP 2010 zebrali się pod Warszawską jutrzenką aby kilka minut później ruszyć w trasę nowiutkim busem z pojemną przyczepą.

Pierwszym planowanym przystankiem Bmx Tour-owej mapy stał się betonowy skatepark w Toruniu.

Całkiem ciekawa część streetowa oraz niesamowity Bowl, kąty i wielkość może nie porażała jednak płynność i oryginalność tego parku zadziwiła wszystkich. Już po 3,5 godzinie z busa wyskoczyło 17 spragnionych jazdy zawodników.

Wśród ekipy znaleźli się street-owcy którzy upodobali sobie raile i murki oraz tzw pływacy którzy, bez przerwy szkolili się w manewrowaniu w niecce. Mimo żaru lejącego się z nieba , każdy dawał z siebie wszysko!!! Na poolu sypały się old schoole, bar spiny, whipy, flary oraz masa technicznych kombinacji. Na drugiej części parku grindy, feeble, 180, 360.

Po męczącym dniu jazdy przyszłą kolej na zakwaterowanie przed zbliżającą się nocą. Obozowicze znaleźli schronienie za murami Cytadeli z 1878 roku FORTU IV . Klimat oraz ogrom dawnej jednostki wojskowej sprawił że znaleźliśmy sobie przytulne miejsce na rozpalenie wspólnego grilla i w towarzystwie komarów spędzenie wieczorka zapoznawczego. Po rozdaniu nagród ,wymienieniu opinii i propozycji wszyscy spokojnie rozeszli się do pokoi. Każdy z niecierpliwością czekał na następny dzień który zacząć się miał na krytym skateparku w Myślęcinku.

 

Dostępne w kategoriach

bike bmx sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięJamaj Events - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności