FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Jamaj Events

Ride Up - 6th Day

Od:
Jamaj Events 
Data:
5 lipca 2010, 14:55
Ocena:
Ocena 5.00
Jamaj Events - Ride Up BMX Tour 2010

Kwatera zarezerwowana przez JamajEvents oddalona była od parku dosłownie o kilka minut jazdy na rowerze wiec tego dnia postanowiliśmy pospać trochę dłużej.

Zdecydowana większość uczestników i kadry dobitnie odczuwała już 5 dni jazdy na pełnej zajawce wiec tym razem postanowiliśmy „pochillować" i nie męczyć się tak bardzo. Lajtowe przejazdy po dirtach , pływanie na skateparku i skoki do basenu szybko zamieniły się w poważniejsze wygibasy.

Łukasz postanowił przenieść backflipa z gąbek na twarde chopy co zakończyło się pełnym sukcesem już po 3 próbie. Owca próbował flary na quaterku, Wojtuś pojednał się z 36 whipem i 36 barem na chipie, Rafał sieknął 72 na step-upie i kilka innych grubych sztuczek. Ekipa pomiędzy „treningami" odpoczywała w zacienionej altance, w której cały dzień grillowały się mięsko, warzywka, owoce i różne inne specjały, każdy mógł jeść do woli kiedy tylko miał ochotę.

Pod wieczór gdy słońce zaszło już za horyzontem, Mamba odpalił reflektory i oświetlił ostatnią chopkę. Spotkało się to z dużym zainteresowaniem, wiec ostatnie chwile wspólnych jazd przypieczętowaliśmy nocnym jamem. Każdy mimo wielkiej zajawki wiedział , że wspólny wyjazd nieubłaganie dobiega już końca i następnego dnia trzeba będzie wracać w swoje strony gdzie często nie ma tylu miejscówek, chopek lub parków.

Nie wiem jak reszta, jednak ja patrząc na chłopaków przez te 7 dni widzę, że tydzień spędzony w zgranym gronie na różnorodnych kątach sprawia, że progres przychodzi szybciej, a czas spędzony wspólnie na rowerze jest czymś niezastąpionym.

Dostępne w kategoriach

bike bmx sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięJamaj Events - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności