FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Rabalim99

Reklama Efekt

Od:
Rabalim99 
Data:
17 czerwca 2019, 13:48
Ocena:
Ocena 0.00

Siemka! Pochodzę z Świnoujścia. Mam za sobą studia na PWr. Znajdziesz mnie na http://reklama-efekt.pl/. Oprócz pracy interesuję się inwestowaniem oraz rugby.

Komentarze

Liczba komentarzy: 6 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • prażynka
  od:
  prażynka
  data
  27 lipca 2021, 06:38
  Tak szczerze mówiąc to nie kojarzę tej firmy... Jak chodzi o mnie to planuje teraz skorzystać z usług https://fesido.pl/ , ponieważ oni tworzą materiały na najwyższym poziomie. Główną ich zaletą jest to, że posiadają zespół młodych, utalentowanych grafików. Przez co można stworzyć coś oryginalnego.
 • rejan
  od:
  rejan
  data
  24 lipca 2021, 14:10
  Poszukiwanie miejsca na reklamę, a znajomość praw rządzących nią, to kompletnie 2 różne sprawy. Uważam na przykład, że nie powinniśmy mylić pojęć, a co najważniejsze, także gubić rozwiązań, które mogą zadziałać. Może podam przykład. Działaniem, jakie może podnieść nasze szanse na wybicie się z tłumu w sieci, jest link buliding https://performance-marketing.biz.pl/link-building/ .Sporo agencji się tym zajmuje, warto to sprawdzić.
 • anulka01
  od:
  anulka01
  data
  25 czerwca 2021, 13:07
  Dobrze, jeśli ktoś ma naszą reklamą pokierować, ale skąd mamy mieć pewność, że ta, czy inna osoba jest po prostu skuteczna? Skąd mamy wiedzieć, że zna się na tym, co ma zrobić? To dopiero po jakimś czasie się okazuje, dlatego mi się wydaje, że lepiej po prostu zdobyć rozeznanie. A potem dopiero coś tam sobie wybrać. Tutaj https://gadajze.pl/ macie ogólnie fajne miejsce do dokładnego poznania reklamy. Moim zdaniem tak warto zaczynać.
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  30 stycznia 2021, 10:27
  Świetnie, reklama jest czymś naprawdę bardzo ważnym. A czy wiecie na czym polega strategia inbound ? Ja właśnie znalazłam na ten temat tutaj https://www.promoagency.pl/blog/jak-dziala-inbound-marketing informacje. Myślę, że opłaca się z takiej opcji skorzystać, bo przyniesie nam świetnie rezultaty.
 • Dawid1234
  od:
  Dawid1234
  data
  10 marca 2020, 08:53
  Jeżeli chodzi o agencje reklamowe, to polecam tą firmę zajmującą się reklamą zewnętrzną w okolicach Myślenic : http://www.signuskrakow.pl/reklama-zewnetrzna-myslenice/ U nich zamówisz różnorodne formy reklamy

Podziel sięRabalim99 - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności