FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - oddway

Kup tabletki octanu abirateronu online - przeciwnowotworowe Kup lek online

Od:
oddway 
Data:
30 czerwca 2021, 10:10
Ocena:
Ocena 0.00
Abiraterone to lek stosowany w zaawansowanym raku prostaty. Najczęściej podaje się go mężczyznom, u których nowotwór przestał reagować na inne rodzaje terapii hormonalnej. Możesz usłyszeć, że nazywa się to rakiem prostaty z nawrotem hormonów lub opornym na kastrację rakiem prostaty.

Abiraterone to lek stosowany w zaawansowanym raku prostaty. Najczęściej podaje się go mężczyznom, u których nowotwór przestał reagować na inne rodzaje terapii hormonalnej. Możesz usłyszeć, że nazywa się to rakiem prostaty z nawrotem hormonów lub opornym na kastrację rakiem prostaty.

Online Abirateron działa:

Abiraterone działa poprzez zatrzymanie przez organizm wytwarzania hormonu zwanego testosteronem. Czyni to w inny sposób niż inne rodzaje terapii hormonalnej. U większości mężczyzn komórki raka prostaty nie mogą rosnąć bez testosteronu, nawet jeśli rozprzestrzeniły się na inne części ciała.

Dostępna marka Abirterone Koszt:

Xbira 500mg cena

Zecyte 500 mg niski koszt

Abirapro 500mg kup online

Abiratas 500mg

Zelgor 500mg, 250mg

Poważne i drobne skutki uboczne:

Obrzęk lub ból stawów

Biegunka

Kaszel

Wyzysk

Uderzenia gorąca

Słabość

Obrzęk nóg lub stóp

Wymioty

Wysokie ciśnienie krwi

Duszność

Zakażenie dróg moczowych

Siniaki

Niedokrwistość

Niski poziom potasu we krwi

Wysoki poziom cukru we krwi

Wysoki poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi

Środki ostrożności dotyczące tabletek octanu abirateronu:

Przed przyjęciem abirateronu,

należy powiedzieć lekarzowi i farmaceucie, jeśli pacjent ma uczulenie na abirateron, jakiekolwiek inne leki lub którykolwiek ze składników tabletek abirateronu. Poproś farmaceutę o listę składników.

Powiedz swojemu lekarzowi i farmaceucie, jakie inne leki na receptę i bez recepty, witaminy, suplementy diety i produkty ziołowe przyjmujesz lub planujesz brać. Pamiętaj, aby wspomnieć o którymkolwiek z poniższych: dekstrometorfan; niektóre leki na drgawki, takie jak karbamazepina (Carbatrol, Epitol, Tegretol), fenobarbital i fenytoina (Dilantin, Phenytek); ketokonazol; nefazodon; pioglitazon (Actos); ryfabutyna (mikobutyna); ryfampicyna (Rifadin, w Rifamate, w Rifater, Rimactane); ryfapentyna (Priftin); i tiorydazyna. Twój lekarz może potrzebować zmienić dawki leków lub uważnie monitorować cię pod kątem skutków ubocznych. Wiele innych leków może również wchodzić w interakcje z abirateronem, więc należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych lekach, nawet tych, które nie znajdują się na tej liście.

Należy poinformować lekarza, jeśli u pacjenta występuje infekcja, niski poziom potasu we krwi lub występuje nietypowy stres, niedawno przebyty zawał serca lub jeśli występują lub kiedykolwiek występowały problemy z nadnerczami lub przysadką mózgową, niewydolność serca, nieregularne bicie serca, w tym wydłużenie odstępu QT (nieregularny rytm serca, który może prowadzić do omdlenia, utraty przytomności, drgawek lub nagłej śmierci), wysokiego ciśnienia krwi lub choroby serca lub wątroby.

Powinieneś wiedzieć, że abirateron jest przeznaczony wyłącznie do stosowania u mężczyzn. Kobiety nie powinny przyjmować tego leku, zwłaszcza jeśli są w ciąży lub mogą zajść w ciążę lub karmią piersią. W przypadku przyjmowania przez kobiety w ciąży abirateron może zaszkodzić płodowi. Kobiety, które są w ciąży, mogą zajść w ciążę lub mogą być w ciąży, nie powinny dotykać tabletek abirateronu bez rękawiczek ochronnych. Jeśli kobieta w ciąży przyjmuje lub dotyka tabletek abirateronu, powinna natychmiast skontaktować się z lekarzem.

mMężczyźni mający partnerkę przyjmującą abirateron muszą stosować skuteczną antykoncepcję w trakcie leczenia i przez 3 tygodnie po przyjęciu ostatniej dawki. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o rodzajach antykoncepcji, które są dla Ciebie odpowiednie.

Powinieneś wiedzieć, że ten lek może zmniejszać płodność u mężczyzn. Porozmawiaj z lekarzem o zagrożeniach związanych z przyjmowaniem abirateronu.

Zamów tabletki Abiraterone online z USA, Wielkiej Brytanii, Chin, Rosji - lek na raka prostaty

Oddway International to dobra platforma do zamawiania tabletek octanu abirateronu Cancer Drugs Online. Oferujemy szeroki wybór bezpiecznych i w 100% czystych leków w przystępnej cenie.

Dostępne w kategoriach

inline sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięoddway - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności