FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - CarlosOrdonez

Animal Crossing New Horizons Aktualizacja stycznia 2021 - Data premiery & Nowe wydarzenia

Od:
CarlosOrdonez 
Data:
22 grudnia 2020, 03:46
Ocena:
Ocena 0.00
Wraz z nadejściem grudnia kończy się rok 2020 i nadchodzi nowy rok. W pierwszym miesiącu 2021 roku w Animal Crossing New Horizons ukaże się nowa darmowa aktualizacja, która została ujawniona w listopadowym zwiastunie aktualizacji. Nietrudno się domyślić, że styczniowa aktualizacja ACNH przyniesie wiosnę na twoją wyspę i podobnie jak poprzednia aktualizacja i dodatek - nowe postacie, wydarzenia i więcej przepisów i przedmiotów diy zostaną dodane do gry.

Wraz z nadejściem grudnia kończy się rok 2020 i nadchodzi nowy rok. W pierwszym miesiącu 2021 roku w Animal Crossing New Horizons ukaże się nowa darmowa aktualizacja, która została ujawniona w listopadowym zwiastunie aktualizacji. Nietrudno się domyślić, że styczniowa aktualizacja ACNH przyniesie wiosnę na twoją wyspę i podobnie jak poprzednia aktualizacja i dodatek - nowe Animal Crossing items zostaną dodane do gry.

Official Animal Crossing New Horizons Styczniowa aktualizacja Data premiery
W zwiastunie listopadowej aktualizacji Animal Crossing: New Horizons Nintendo ujawniło, że gracze mogą spodziewać się nowego rozszerzenia pod koniec stycznia. Niestety, Nintendo nie określiło dokładnej daty premiery styczniowej aktualizacji ACNH, ale uważamy, że może ona być zaplanowana na dzień między 26 a 31 stycznia.

Animal Crossing New Horizons Aktualizacja stycznia 2021 - Nowe wydarzenia & funkcje
Zapoczątkowaliśmy nowy rok w styczniu, kiedy ciężki śnieg nadal obejmuje twoją wyspę. Jakie nowe treści warto się doczekać w pierwszym miesiącu 2021 roku? Oto informacje o nadchodzącej styczniowej aktualizacji Animal Crossing: New Horizons.

1. Wydarzenie noworoczne ACNH
Nie ma wątpliwości, że w styczniu 2021 roku naszym pierwszym wydarzeniem jest Nowy Rok, który jest drugą częścią obchodów Nowego Roku. W poprzedniej wersji gry, gracze online w Nowy Rok przeszedł grę Wewnętrzna poczta może otrzymać prezenty od matki - 10.000 dzwony lub rośliny doniczkowe. Gracze, którzy nie uruchomili gry w Nowy Rok, nie otrzymają wiadomości e-mail. A Isabel pozostanie na placu do godziny 12, aby wysłać prezent z ubiegłego roku do każdego gracza, który z nią rozmawia - element mebli oparty na chińskim zwierzęciu zodiaku. Więcej szczegółów na temat noworocznego wydarzenia ACNH znajdziesz tutaj.

2. Impreza Pavé & Animal Crossing's Festivale
Pod koniec listopadowego zwiastuna aktualizacji, Nintendo po cichu nie tylko ogłosiło, że kolejna darmowa aktualizacja jest obecnie planowana na koniec stycznia, ale także dokuczała nowej postaci specjalnej znanej w poprzednich grach jako Pavé - paw.

Kim jest Pavé & What Does He Do In Animal Crossing?

Cóż, jest podobny do innych znaków specjalnych, które zazwyczaj zatrzymują się raz w roku, aby świętować wakacje i zorganizować wydarzenie. W tym przypadku Pavé tradycyjnie gospodarzem imprezy festiwalowej, i jak można chyba powiedzieć uwielbia tańczyć i imprezować, i pokazując swoje wspaniałe pióra podczas uroczystości. Mówi się, że festiwal opiera się na prawdziwych uroczystościach karnawałowych.

Zestaw mebli Feathers & Pavé

W poprzednich grach, wydarzenie zazwyczaj widzi grać zbieranie czegoś jasnego i kolorowego, i powrót do Pavé w nadziei na zobaczenie niektórych niesamowitych ruchów tanecznych, jak również nagrodzony ograniczony czas przedmiotów. Tak niedawno, jak New Leaf, gracze musieli złapać różne pióra, które podobne do kwiatu wiśni lub liści klonu widzieliśmy niedawno w New Horizons, będzie unosić się po mieście, aż złapany z sieci. Po złapaniu można je było wymienić na przedmioty z odpowiedniego zestawu mebli Pavé. Oczywiście, jeśli najnowsze wydarzenia New Horizons są cokolwiek do zrobienia, istnieje duża szansa, że nie zobaczymy tych dokładnych przedmiotów, ale raczej zmodernizowaną i przeprojektowaną wersję zestawów.

Zagraj w mini gry z wieśniaków do zbierania piór

Inną fajną rzeczą w tym wydarzeniu w poprzednich grach jest to, że mieszkańcy wsi są znacznie bardziej zaangażowani w wakacje, a nie tylko kręcąc się po placu lub odwołując się do wakacji, wioski często wydają się brać udział i chcą grać w mini-gry. Niektóre z mini-gier to nożyczki papieru rockowego, szarady i rzut monetą między innymi, które są super zabawne do gry i fajny sposób, aby uzyskać więcej materiałów do handlu z Pavé. Co ciekawe, mówi się, że ziarno pułapki, które jest zwykle używane do wybryku przyjaciół i mieszkańców wsi ma również ukryte zastosowanie w Animal Crossing, przejdźmy do miasta, gdzie może być pochowany podczas imprezy i zamienił się w cukierki następnego dnia.

Kiedy pavé appear & Festivale Event Start In Animal Crossing New Horizons?

W każdym razie ogólnie, Pavé zatrzymuje się, aby gościć Festivale kiedyś od połowy do końca lutego, ale od czasu do czasu wakacje przypada na początku marca. W nadchodzącym roku przy założeniu, że wynika z tradycyjnych godzin i dat wygląda jak wydarzenie Festivale może być już 15 lutego, co byłoby zgodne z następną bezpłatną aktualizacją, a jeśli tak rzeczywiście dodać festiwal będzie prawdopodobnie pierwszym 2021 wydarzenie wiosną w Animal Crossing New Horizons

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięCarlosOrdonez - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności