FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Klaudia Stój

Pasjonat podróży - Brian Kachinsky

Od:
Klaudia Stój 
Data:
27 lutego 2012, 16:23
Ocena:
Ocena 5.00

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że każdy znany sportowiec, nawet światowej klasy, któremu trening zajmuje znaczną część życia, jest również tylko człowiekiem. W dodatku człowiekiem posiadającym różne pasje. W najlepszej sytuacji są oczywiście ci, których pasje łączą się z uprawianym sportem. Wtedy można wszystko sprawnie pogodzić i cieszyć się życiem. Doskonałym przykładem takiego sportowca jest znany w środowisku BMX zawodnik zza oceanu - Brian Kachinsky.

Oprócz dwóch kółek Brian słynie również z licznych podróży. Odwiedził już 32 kraje, lecz podkreśla, że nie ma zamiaru na tym poprzestać. Sympatyczne usposobienie powoduje, że wszędzie tam, gdzie się pojawi, zostawia po sobie ślad w pamięci „tubylców”. Jednak działa to w dwie strony, ponieważ obie półki przeznaczone do tych celów, uginają się już od pamiątek z różnych krańców globu. Rider podkreśla jednak, że wszystkie niezapomniane chwile, znane dotąd z pocztówek krajobrazy, kontakt z nową kulturą i wszystko, co miał okazję zobaczyć podróżując, jest ważne i na pewno pozostanie w jego pamięci, jednak najważniejsze jest dla niego to, że przy okazji każdej wycieczki poznaje nowych, niesamowitych ludzi. Dlatego też każda z pamiątek, które skrupulatnie zbiera na swojej półce, ma związek z jakimś człowiekiem. Sam właściciel obszernego zbioru twierdzi, że jest to chyba najbardziej wartościowa z materialnych rzeczy, jaką posiada, ponieważ przywołuje miliony wspomnień.

Wśród kolekcji ridera znalazły się pamiątki z Wieży Eiffla, Muru Berlińskiego, Kanału Panamskiego, a nawet butelka Coca – Coli z Iraku. Największe znaczenie dla Briana ma zbiór pamiątek z Iraku, Kataru i Kuwejtu, który przywołuje wspomnienia szczególne. Sportowiec podkreśla, że wielkim zaszczytem było odwiedzenie ważnych dla jego kraju miejsc, z którymi większość ludzi styka się poprzez zniekształcony telewizyjnie obraz.

Dla Briana podróżowanie jest czymś niezwykłym, co daje mu możliwość zdobywania kolejnych doświadczeń. Nie warto więc przeznaczać wolnego czasu na wgapianie się w monitor komputera, trzeba wziąć przykład ze znanego ridera - ruszyć się i zacząć pakować walizki!

Dostępne w kategoriach

bike bmx sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięKlaudia Stój - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności