FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Klaudia Stój

Sister Session pierwszy raz w Tallinnie!

Od:
Klaudia Stój 
Data:
4 kwietnia 2012, 22:44
Ocena:
Ocena 4.00

W tym roku po raz pierwszy w historii Simple Session mogliśmy podziwiać rowerowe wyczyny w damskiej wersji. Na zawody przyjechały zawodniczki z różnych krańców świata, aby pokazać, że nie tylko faceci jeździć potrafią!

Każda z zawodniczego charakteryzowała się innym stylem jazdy, każda pokazała kilka dobrych tricków. Wyłonienie trzech najlepszych nie sprawiło jednak trudności. Na podium stanęły:

1. Camila Harambour CHI

2. Angie Marino USA

3. Chiara Felder GER

Nie trudno było przewidzieć, że zarówno Camila, jak i Angie pokażą publiczności, na ile je stać! Zawodniczka z Chile, dumnie reprezentująca czeską firmę 34R, podczas swojego przejazdu wykonała kilka niezłych tricków, a całość zakończyła niesamowitym backflipem, którego pozazdrościć mógłby jej niejeden facet. Radość z pierwszego miejsca dzieliła razem z koleżankami, chłopakami z 34R, oraz rodziną, którzy wspierali ją podczas zawodów.

Angie nie pozostała w tyle. Jako best trick wybrała również backflipa, a specyficzny styl jazdy oraz niesamowita prędkość i łatwość wykonywania tricków pomogły jej zająć drugie miejsce.

Wszystkie zawodniczki wspierały się nawzajem, co powodowało większą mobilizację, zmniejszało stres, który na pewno był ogromny. Z ust nie schodziły im uśmiechy, po czym można wnioskować, że zawody podobały im się tak bardzo, iż w przyszłym roku dadzą z siebie 110%!

Wystarczy więc spojrzeć na zawodniczki Sister Session i powiedzieć:

DZIEWCZYNY! Wsiadajcie na BMXy!

Dostępne w kategoriach

bike bmx sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięKlaudia Stój - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności