FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Warsaw Wake Academy

Wake Park w Porcie Czerniakowskim - O miejscu

Od:
Warsaw Wake Academy 
Data:
9 sierpnia 2013, 12:15
Ocena:
Ocena 0.00
Jeśli chcecie spędzić superaktywnie czas, zapewnić sobie solidną dawkę adrenaliny i poczuć spełnienie, jakie dają sporty wodne, serdecznie zapraszamy do Wake Parku w Porcie Czerniakowskim.

Jeśli jesteście na tej stronie, to znaczy tylko jedno – tak, jak my KOCHACIE SPORTY WODNE.

Z przyjemnością oddajemy do Waszego użytku pierwszy w Warszawie Wake Park, który mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, jaką jest Port Czerniakowski przy ulicy Czerniakowskiej (vis a vis stadionu Legii).

Wakeboarding to jeden z najpopularniejszych sportów wodnych ostatnich lat, dlatego Warszawa, w sposób naturalny, dołącza do grona miast, które mogą wszystkim zainteresowanym dostarczyć sportowej rozrywki na najwyższym poziomie.

Inwestycja w Porcie Czerniakowskim to nowoczesny kompleks sportów wodnych, który składa się z toru wodnego oraz wyciągu - System 2.0, do nart wodnych i wakebordingu. Dla podniesienia atrakcyjności stworzyliśmy kompleksowy Wake Park - wyposażony w profesjonalne przeszkody firmy UNIT, wykonane z najlepszej jakości materiałów (przeszkody tej marki wykorzystywane są podczas zawodów Red Bull Wake Open).

Chcemy, aby to miejsce sprzyjało promocji tego fantastycznego sportu oraz spełniało oczekiwania wszyskich fanów wakeboardingu. Jeśli chcecie spędzić superaktywnie czas, zapewnić sobie solidną dawkę adrenaliny i poczuć spełnienie, jakie dają sporty wodne, serdecznie zapraszamy do Wake Parku w Porcie Czerniakowskim.

ISTOTNE INFORMACJE:

Wake Park w Porcie Czerniakowskim znajduje się w bliskim sąsiedztwie Stadionu Legii, dzięki czemu dojazd do parku jest prosty i wygodny zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską (autobusy nr 107, 159, 141,185,187,N33, N83)

W okolicy znajduje się kilka knajpek, oraz Miasto Cypel - czyli warszawska imprezowania na otwartym powietrzu.

Dla wszystkich zmotoryzowanych na terenie wakeparku jest dostępny parking (wjazd od ul. Czerniakowskiej), parking znajduje się również na terenie Torwaru po drugiej stronie ulicy.

Na miejscu znajduje się również strefa wypoczynku z leżakami, pufami i parasolami.

Zadbaliśmy również o zaplecze sanitarne (toalety, prysznice, szatnie).

Dostępne w kategoriach

sport surfing wakeboarding

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięWarsaw Wake Academy - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności