FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - pawelec

Quiksilver Roxy Beach Day

Od:
pawelec 
Data:
8 lipca 2010, 16:41
Ocena:
Ocena 4.50
Quiksilver Roxy Beach Day to dzień pełen atrakcji i dobrej zabawy. Formuła surf-art-music zapewnia całodzienną zabawę wokół sportu, sztuki i muzyki. Wszystko w odpowiednich dawkach aby odpowiednio się zrelaksować.

Dzień zaczynamy od zawodów "Naish Stand Up Paddle Board". W tej konkurencji po raz drugi rywalizować będą chłopaki i dziewczyny w systemie 4 osobowych hitów. Dwie najlepsze osoby z hitu przechodzą do dalszych rozgrywek. Nawet jeśli woda będzie całkiem płaska, wyścig do bojki i z powrotem przyniesie sporo emocji.

Dla młodszych Riderów organizujemy "Skim Jam" by Pakalolo. Luźna formuła zawodów zarówno dla juniorów jak i open pro session dla zaawansowanych. Zapisy do wszystkich konkurencji odbywać się będą na plaży 24.07 (Sobota) w biurze zawodów do godziny: 10.00.

W tym roku malujemy Skimy! Tu liczy się pomysł i super wykonanie.

Na uczestników czekać będzie specjalna strefa z farbami, sprayami, pędzlami i innymi materiałami niezbędnymi do pomalowania desek. Wszystkie prace wykonane na skimach zostaną zabezpieczone fabrycznie przez firmę Pakalolo. Wszystkich kreatywnych zapraszamy od 10.00 na plażę. Pamiętajcie - mamy tylko 10 skimów!!!

Super dzień na plaży musi zakończyć się super imprezą. W tym roku bawimy się w Pieksa Beach Barze, gdzie zagra zespół "Cover Band Latające Talerze", znany co poniektórym z zeszłorocznej edycji zawodów. Po koncercie tańce do białego rana przy muzyce najlepszych dj'ów.

Czekamy na Was 24 lipca na HELU!

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel siępawelec - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności