FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - ewa111

Ubezpieczenie na życie

Od:
ewa111 
Data:
2 lutego 2015, 12:15
Ocena:
Ocena 0.00
Ubezpieczenie na życie

Komentarze

Liczba komentarzy: 12 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • prażynka
  od:
  prażynka
  data
  7 grudnia 2021, 11:57
  Tak ubezpieczenie jest istotne. Dlatego trzeba się dobrze zastosować - jakie wybrać dla siebie? Warto zgłosić się dlatego do multiagencji https://unilink.pl/placowki/radom-chrobrego , która może wam doradzić co do poszczególnych opcji. Oni doskonale znają rynek i współpracują z różnymi ubezpieczycielami.
 • dannie.lockman
  od:
  dannie.lockman
  data
  15 marca 2021, 11:30
  Zastanawiam się nad podjęciem pracy jako agent ubezpieczeniowy https://www.olx.pl/praca/sprzedaz/q-metlife/ co myślicie o takim zawodzie? Podczas pracy agenci ubezpieczeniowi oraz OFWCA zajmują się pozyskiwaniem i obsługą klienta. Do ich zadań należy odpowiednia na pytania klientów i znajdowanie dla nich optymalnych ofert ubezpieczeń. Zwieńczeniem tej aktywności jest zawieranie polis ubezpieczeniowych, z których to doradca otrzymuje wynagrodzenie prowizyjne.
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  8 września 2020, 16:54
  Bardzo dużo dzisiaj można znaleźć ofert ubezpieczeniowych, dlatego też często nie wiemy na co się zdecydować. Możecie jednak zgłosić się do firmy Unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia , która doskonale orientuje się w poszczególnych produktach i będzie w stanie wam doradzić, który będzie najlepszy dla was.
 • jayce57
  od:
  jayce57
  data
  18 czerwca 2020, 13:55
  Ubezpieczenie na życie to rodzaj polisy, w której przedmiotem ubezpieczenia jest życie osoby ubezpieczonej. Celem tego rodzaju ubezpieczenia jest przede wszystkim zapewnienie w przypadku śmierci ciągłości finansowej osobom bliskim. Dzięki polisie uzyskają one środki np. na pokrycie kosztów pochówku lub zobowiązań, a także na codzienne życie, jeśli śmierć dotknęła np. głównego żywiciela rodziny. Jestem zdecydowana na polisę MetLife https://ocenapolis.pl/towarzystwa-ubezpieczeniowe/metlife
 • nick26
  od:
  nick26
  data
  4 grudnia 2019, 12:26
  Nie tak dawno usiadłam przez komputerem i otworzyłam różne wyszukiwarki. Zauważyłam, że wszystkich ubezpieczycieli obsmarowuje się w sieci.. w takim razie nie mielibyśmy kogo wybrać, gdyby te wszystkie komentarze i opinie były prawdziwe np. https://forumplay.pl/showthread.php/51026-Bezpieczny-telefon-Metlife zdecydowałam się na MetLife. Jestem zadowolona.

Podziel sięewa111 - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności