FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - ewa111

Ubezpieczenie na życie

Od:
ewa111 
Data:
2 lutego 2015, 12:15
Ocena:
Ocena 0.00
Ubezpieczenie na życie

Komentarze

Liczba komentarzy: 10 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  8 września 2020, 16:54
  Bardzo dużo dzisiaj można znaleźć ofert ubezpieczeniowych, dlatego też często nie wiemy na co się zdecydować. Możecie jednak zgłosić się do firmy Unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia , która doskonale orientuje się w poszczególnych produktach i będzie w stanie wam doradzić, który będzie najlepszy dla was.
 • jayce57
  od:
  jayce57
  data
  18 czerwca 2020, 13:55
  Ubezpieczenie na życie to rodzaj polisy, w której przedmiotem ubezpieczenia jest życie osoby ubezpieczonej. Celem tego rodzaju ubezpieczenia jest przede wszystkim zapewnienie w przypadku śmierci ciągłości finansowej osobom bliskim. Dzięki polisie uzyskają one środki np. na pokrycie kosztów pochówku lub zobowiązań, a także na codzienne życie, jeśli śmierć dotknęła np. głównego żywiciela rodziny. Jestem zdecydowana na polisę MetLife https://ocenapolis.pl/towarzystwa-ubezpieczeniowe/metlife
 • nick26
  od:
  nick26
  data
  4 grudnia 2019, 12:26
  Nie tak dawno usiadłam przez komputerem i otworzyłam różne wyszukiwarki. Zauważyłam, że wszystkich ubezpieczycieli obsmarowuje się w sieci.. w takim razie nie mielibyśmy kogo wybrać, gdyby te wszystkie komentarze i opinie były prawdziwe np. https://forumplay.pl/showthread.php/51026-Bezpieczny-telefon-Metlife zdecydowałam się na MetLife. Jestem zadowolona.
 • pieknyolek
  od:
  pieknyolek
  data
  23 września 2019, 09:31
  Serdecznie polecam polisy na życie ze strony http://tania-polisa.com/o-nas/
 • michal2468
  od:
  michal2468
  data
  28 lipca 2019, 11:54
  Wiele osób ma wykupioną polise na życie, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę jaką polisy na życie wybrać najlepiej. Jezeli jestescie zainteresowani tematem to polecam serdecznie poczytac troche na stronie http://em.kielce.pl/biznes/na-co-zwracac-uwage-wybierajac-ubezpieczenie-na-zycie .

Podziel sięewa111 - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności