FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - adamply

Piękna łazienka

Od:
adamply 
Data:
16 lutego 2015, 12:57
Ocena:
Ocena 0.00
Fajne płytki do łazienki

dune matrix - wyjątkowa mozaika, która sprawi, że Twoja łazienka będzie piękna

Komentarze

Liczba komentarzy: 9 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  10 sierpnia 2022, 00:25
  Dzisiaj to przede wszystkim warto też wspomnieć, że ma się dostęp do najróżniejszych artykułów wykończeniowych itd. Także możemy urządzić sobie tak łazienkę, jaką sobie wymarzymy. Ja teraz planuję chociażby baterie umywalkowe stojące zakupić na stronie https://porcelanico.pl/pol_m_ARMATURA_Baterie-Umywalkowe_Stojace-198.html - ponieważ są piękne i solidne.
 • prażynka
  od:
  prażynka
  data
  30 czerwca 2022, 09:09
  Niezły wpis... A skoro też przy okazji wymieniamy się swoimi pomysłami, ciekawymi namiarami, to warto wspomnieć o takich aspektach jak hydroizolacja łazienki. Tutaj można wyróżnić w tym kierunku firmę Water Block https://waterblock.eu/ , która doskonale się zna na takich aspektach i oferuje najlepsze produkty.
 • AnkaS
  od:
  AnkaS
  data
  7 czerwca 2022, 16:46
  Jak doskonale wiemy, w łazience spędzamy sporo czasu, a większość z nas uważa ją za doskonałe miejsce komfortu i relaksu. Dlatego, jeśli zdecydowaliśmy się już na stylistkę, kolejnym ważnym krokiem jest wybór odpowiednich materiałów wykończeniowych. Wśród nich swoje miejsce mają również płytki imitujące drewno. Wiele więcej o takim rozwiązaniu wyczytałam na stronie - https://www.imello.pl/artykuly/plytki-drewnopodobne-w-domu
 • b_awro
  od:
  b_awro
  data
  1 lutego 2022, 13:53
  Płytki jak i brodzik kupiłam w https://lazienkowespa.pl/pl/producer/SWISS-LINIGER/41/1/full. Serdecznie polecam, bardzo duży wybór wszystkich dekoracji do łazienki.
 • zenon456
  od:
  zenon456
  data
  27 sierpnia 2021, 11:46
  modne sąteraz płytki metalizowane https://metalizacja24.pl/lazienka-w-zlocie/ Wyglądają rewelacyjnie. Niedługo czeka mnie remont mojej łazienki i chyba zostanę właśnie przy tym wyborze. Zawsze chciałęm żęby moja łazienka sprawiałą wrażenie luksusu

Podziel sięadamply - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności