FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - oisstzgp

Wentylacja mechaniczna

Od:
oisstzgp 
Data:
12 października 2015, 18:42
Ocena:
Ocena 0.00

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  21 maja 2022, 22:13
  Taka wentylacja to super sprawa. Zwłaszcza z rekuperacją https://www.bartosz.com.pl/oferta/rekuperatory-do-domow/ , to już w ogóle coś. Dzięki niej możecie nie tylko zapewnić sobie doskonałą cyrkulację powietrza, ale również możecie odzyskać ciepło z wentylacji.
 • prażynka
  od:
  prażynka
  data
  10 grudnia 2021, 19:02
  A czy to prawda, że przy wykonywaniu tego typu instalacji, to warto zainstalować termostat do centrali wentylacyjnej https://desto.pl/produkt/termostat-przeciwzamrozeniowy-do-centrali-wentylacyjnej-oraz-wymiennikow/ ? Słyszałam, że on stanowi ochronę przed negatywnymi skutkami niekorzystnej pogody. Czy to prawda? Czy macie u siebie coś takiego zainstalowanego?
 • uwatsica
  od:
  uwatsica
  data
  9 grudnia 2020, 15:42
  Główną zaletą wentylatorów dachowych jest to, że nie jest potrzebne dodatkowe pomieszczenia do ich instalacji. Konserwacja jest prosta i tania, często nie jest konieczny nawet demontaż samego urządzenia, ponieważ producenci stosują uchylne obudowy, co ułatwia dostęp do najważniejszych części. Co sądzicie o tych urządzeniach https://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-dachowe,27.html ?
 • minerva.dicki
  od:
  minerva.dicki
  data
  3 listopada 2020, 13:25
  Wentylacja jest niezbędna w przypadku dużych, zamkniętych przestrzeni. Dzięki niej mamy dostęp do świeżego powietrza, co dobrze wpływa na samopoczucie pracowników i klientów. Wentylację w Łodzi warto zamówić tu - https://erco-lodz.pl/ Firma zajmuje się również montażem klimatyzacji oraz pomp ciepła. Wielkość inwestycji nie ma dla nich większego znaczenia, gdyż podejmą się większości zleceń.

Podziel sięoisstzgp - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności