FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Theodoricpjm

dieta kapuściana menu

Od:
Theodoricpjm 
Data:
18 marca 2016, 19:30
Ocena:
Ocena 0.00

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • wiley.nicolas
  od:
  wiley.nicolas
  data
  16 marca 2021, 19:44
  Niedobór kalorii organizm rekompensuje sobie ze zmagazynowanej energii, głównie w postaci tkanki tłuszczowej. Proces odchudzania wymaga jednak rozsądnego podejścia do tematu, aby kaloryczność posiłków nie była zbyt niska, co może przynieść więcej szkody niż pożytku. Pamiętaj, że odchudzanie w wolniejszym tempie na poziomie 0,5-1 kg na tydzień to wartość optymalna i naprawdę nie warto chudnąć szybciej. Wiele więcej dowiecie się na https://redin.com.pl/poradnik/dlaczego-nie-moge-schudnac-2/
 • frami.justus
  od:
  frami.justus
  data
  3 marca 2021, 19:52
  Ciesze się, że znalazłam ten wątek ponieważ zastanawiam się nad zamówieniem ryżu parabolicznego https://www.ceneo.pl/Ryz/Rodzaj:Ryz_paraboliczny.htm jakie są Wasze opinie na jego temat? Ryż paraboliczny to odmiana długoziarnistego, białego ryżu, który został poddany specjalnym procesom. Jego nazwa, jak może się błędnie wydawać nie została zainspirowana charakterystycznym „parabolicznym kształtem”, a procesowi, który nadaje mu specyficzne właściwości. Zastosowanie właśnie takiej metody produkcji, sprawiają że ziarna nie skleją się, są lekkie i sypkie.
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  15 października 2020, 19:07
  Nie jestem przekonana co do skuteczności takiej diety. Przecież ileż można jeść tego kapuśniaku? Dieta musi być zróżnicowana i dobrze zbilansowana. Na stronie https://dietly.pl/catering-dietetyczny/czestochowa możecie znaleźć dobry catering dietetyczny, który zadba o wasz prawidłowy jadłospis każdego dnia.

Podziel sięTheodoricpjm - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności