FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Alexoxj

dieta montignaca opinie

Od:
Alexoxj 
Data:
18 marca 2016, 21:12
Ocena:
Ocena 0.00

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • tschultz
  od:
  tschultz
  data
  25 stycznia 2021, 14:09
  Przerwa w stosowaniu kreatyny trwająca 4–6 tygodni będzie skutkować zmniejszaniem jej zawartości w mięśniach, poziom kreatyny wróci do stanu początkowego. Oczywiście może być wówczas odczuwalne nieznaczne obniżenie siły i masy ciała. Nie oznacza to jednak całkowitej utraty efektów, przerwa w stosowaniu kreatyny pokaże nam, co udało nam się realnie osiągnąć dzięki ciężkim treningom oraz odpowiednio dobranej diecie wspartej suplementacją https://www.bodypak.pl/pl/3-kreatyny
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  23 stycznia 2021, 22:19
  A czy stosujecie przykładowo suplementy diety na odchudzanie? Teraz można znaleźć na rynku sporo najróżniejszych produktów w tym zakresie. Czy jednak znacie ich dokładny skład i z czym się je? Właśnie na ten temat tutaj https://dietly.pl/blog/suplementy-na-odchudzanie możecie sobie poczytać.
 • stella93
  od:
  stella93
  data
  21 grudnia 2020, 20:38
  Znam tę dietę, jest dla mnie nawet zalecana. Warto to jednak połączyć z nowym trendem żywieniowym, tak zwaną "czystą michą" . O co w tym chodzi? A to możecie tu https://dietly.pl/blog/czysta-micha przeczytać. Głównie chodzi o pozyskiwanie żywności ze sprawdzonych źródeł. Ja się z tym baardzo komunkuję i mi to właśnie odpowiada.

Podziel sięAlexoxj - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności