FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - mati5520

Hobby

Od:
mati5520 
Data:
10 października 2016, 17:00
Ocena:
Ocena 0.00

Moje hobby to sport, głównie jazda na nartach. Poza tym sledze różne strony np tą krd jak coś mi wpadnie w oko to do ulubionych

Komentarze

Liczba komentarzy: 8 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • torner
  od:
  torner
  data
  24 czerwca 2020, 08:44
  Moim hobby stało się myślistwo i kolekcja broni :) do uzupełnienia swojego sprzętu często zaopatruje się na stronie łowca, np ostatnio udało mi się zakupić fajne lunety termowizyjne https://lowca.pl/termowizory/pulsar super sprawa, żadna noc nie jest przeszkodą.
 • Rusisa
  od:
  Rusisa
  data
  25 maja 2020, 11:20
  Moje hobby to natomiast marynistyka. Od dziecka pływam na wodach kontynentalnych. Problem pojawiał się w domu bo brakowało mi tego wszystkiego. Zaczęłam więc ozdabiać swoje mieszkanie w różne gadżety z wodą związanymi. Dzięki czemu mam żeglarstwo zawsze obok siebie. Najczęściej korzystam z tego sklepu i jestem bardzo zadowolona;) https://nautix.pl/dekoracyjne-kola-sterowe
 • Dakotaa
  od:
  Dakotaa
  data
  22 kwietnia 2020, 12:07
  Mam od jakiegoś czasu pasję, która nazywa się numizmatyką. Chyba odziedziczyłam ją po dziadku, ale trochę późno do niej dojrzałam. Mimo sporej kolekcji monet dopiero teraz zaczęłam uświadamiać sobie jej szczególnie historyczną i sentymentalną wartość. Mam zamiar nawet zamówić sobie kilka unikatowych egzemplarzy w Skarbnicy Narodowej https://www.skarbnicanarodowa.pl/opinie . Oferują monety z wysokiej jakości kruszcu.
 • KaroKar
  od:
  KaroKar
  data
  19 stycznia 2020, 21:43
  Ważne żeby robić coś co się wam podoba. Znajdźcie sobie jakieś ciekawe hobby, któremu będziecie oddawać się po pracy. Ja tak postawiłam na wędkarstwo. Tu propozycje od https://migostalboats.com na solidną, aluminiową łódkę, an pewno super się sprawdza.
 • kamciao
  od:
  kamciao
  data
  26 sierpnia 2019, 10:25
  Moje hobby to taniec, od dziecka marzyłam by tańczyć, dziś chodzę do szkoły SoSalsa https://sosalsa.pl/ tam ucze się różnych tańców, między innymi Bahata, Latino i taniec towarzyski. Bardzi fajnie jest w tej szkole, instruktorzy mili i cierpliwi.

Podziel sięmati5520 - Ostatnie wpisy  

 •   Hobby ocena Od:mati5520 Data:2016-10-10 17:00więcej

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności