FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - riwalcas89

psycholog Wrocław

Od:
riwalcas89 
Data:
3 lutego 2017, 18:23
Ocena:
Ocena 0.00

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • prażynka
  od:
  prażynka
  data
  5 lipca 2022, 15:56
  Jak poszukujecie natomiast wsparcia psychologicznego w Poznaniu, to tutaj możecie się zgłosić do https://www.pracowniakreska.com/zespol-2/ . Tam spotkacie się z przyjemną atmosferą, kulturą, wyrozumiałością. Tam otrzymacie rzetelną diagnozę i będziecie mieć zapewnioną odpowiednią terapię.
 • b_awro
  od:
  b_awro
  data
  1 lutego 2022, 13:38
  Ja skorzystałam z usług psycholog legnica. Aktualnie moje dziecko uczęszcza na terapię logopedyczną https://terapia.legnica.pl/oferta-diagnoza-i-terapia-logopedyczna.html i jestem bardzo zadowolona.
 • stella93
  od:
  stella93
  data
  20 lipca 2020, 08:21
  Psychologowie rozwiązują różne problemy, ale też mają bardzo duży wpływ na to, czy wyleczymy się z uzależnienia, czy nie. Dlatego też placówki takie jak Nefo, w których pracują lekarze i terapeuci, są zdecydowanie popularne. A to centrum leczenia jest położone w malowniczej miejscowości i można tam i wypocząć i pozbyć się nałogu.
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  13 lipca 2020, 22:31
  Poradnia Harmonia https://poradnia-harmonia.pl/psycholog-warszawa/ też ma dobrego psychologa warszawa. Warto się do nich zgłosić z każdym problemem. Oni posługują się metodami terapeutycznymi, które opracowali sobie na przestrzeni lat. Doskonale wiedzą, jak działa psychika ludzka i jak może być ona krucha. Warto w trudnych momentach życia na pewno porozmawiać z kimś takim i też wtedy kiedy doskwierają wam wewnętrzne dylematy.
 • gina63
  od:
  gina63
  data
  11 listopada 2019, 13:32
  Cieszę się, że znalazłam odpowiedni wątek. Mój syn cierpi na zaburzenia komunikacji językowej. W sieci znalazłam na ten temat wiele porad i informacji https://poradniahomine.com/aktualnosci/zaburzenia-komunikacji/ wydaje mi się, że wskazana w tym momencie jest terapia. Co o tym uważacie?

Podziel sięriwalcas89 - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności