FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - mzlove300

Agata Duma przedstawia czwarty poemat „Zawsze Daję Ci Wybór”

Od:
mzlove300 
Data:
10 marca 2020, 08:24
Ocena:
Ocena 0.00
Agata Duma za pośrednictwem swojej strony internetowej opublikowała swój czwarty poemat pt. „Zawsze Daję Ci Wybór z drugiego tomu poezji „rosyjsko – tatarskie Brzmienie”.

Agata Duma za pośrednictwem swojej strony internetowej opublikowała swój czwarty poemat pt. „Zawsze Daję Ci Wybór z drugiego tomu poezji „rosyjsko – tatarskie Brzmienie”.

Agata Duma przedstawia swój czwarty poemat zatytułowany: „Zawsze Daję Ci Wybór”. Utwór pochodzi z jej drugiego autorskiego tomu poezji „rosyjsko – tatarskie Brzmienie”. Tytuł został wydany 30/11/19 przez Ridero w Krakowie. Poemat można przeczytać na stronie autorki.

Wcześniej w sieci pojawiły się z tego tomu poezji kilka innych poematów, taki jak: „Historia”, „Ranisz Mnie” oraz „Poczuć Wiatr Na Skórze”. Dodatkowo na jej stronie można przeczytać jeszcze utwór „W Trwaniu W Tej Ciszy”, który jest mieszanką dwóch jeżyków.

ZAWSZE DAJĘ CI WYBÓR, to poemat, który mówi, że nie można ograniczać wolności serca. Tym sposobem autorka chciała uchronić przed dyskryminacją swoich czytelników. W tym poemacie podkreślone jest to, że największym bólem jest gdy ktoś ogranicza nasze palny i marzenia.

„rosyjsko – tatarskie Brzmienie” to drugi autorski tom poezji, który składa się z 39 wierszy i poematów. Materiał został napisany w latach 2016-2018 r. W publikacji znajdują się utwór, które mówią, że w wędrówce za marzeniami nie można zapomnieć kim jesteśmy ani z jakiego kraju pochodzimy.

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO23

mzlove300 - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności