FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - mzlove300

Agata Duma i jej powrót z nową poetycką esencją

Od:
mzlove300 
Data:
9 marca 2019, 11:24
Ocena:
Ocena 0.00
Już od 28.02.2019 r. można przeczytać nowy temat poetycki, zatytułowany „Historia” czyli pierwszy poemat Agaty Dumy z jej drugiego autorskiego tomu poezji.

Agata Duma powraca z nową poetycką esencją publikując w sieci nową odsłonę swojej twórczości, która nazywa się „Historia”. To pierwszy poemat z jej drugiego autorskiego tomu poezji. Utwór można przeczytać w sieci już od 28.02.2019 r.

To zupełnie nowe zestawienie tego co prawdopodobnie znajdziemy w zbiorze poetyckim, który wciąż nie posiada jeszcze tytułu. Utwór, który jako pierwszy, który możemy poznać zawiera w sobie wiele fascynacji.

Historia łączy w sobie zabawę, a także jest to nuta romantyzmy i autentyczności. Poemat wyróżnia się oryginalnością i różnorodnością. Tekst wydaje się być mocny, chociaż niektóre strofy skupiają się na delikatności w odniesieniu do tęsknot i smutków. Po przeczytaniu całego poematu można stwierdzić, że jest to mieszanka wszystkiego. To idealne podkreślenie tego nowego materiału.

Historię można określić jako świeżość i zupełną nowość po debiutanckim tomie poezji o nazwie „Uzależniona”, która była wydana na przełomie lat 2014-2017.

Autorka chce oddzielić i wyznaczyć granice swojej poetyckiej pracy. Udowadnia, że teraz otwiera się na nowe kierunki w swojej twórczości i zarazem zamyka etap Uzależnionej.

Sama interpretacja tekstu nawiązuje do pokazanie czytelnikowi zupełnie nowej pracy poetyckiej. To mały krok od melodramatycznych natchnień, na których skupia się istota poezji z odrobiną nowoczesności.

Ten opublikowany poemat jest to pierwszy krok do wydania jej zupełnie nowego poetyckiego zbioru, które premiera jest zaplanowana pod koniec 2019 r.

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


mzlove300 - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności