FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Miejsca >  Fitness Club MANIAC GYM

Forum - Miejsca

 •   Fitness Club MANIAC GYM Maniac Gym jest klubem, który wyznacza nowoczesne trendy rozwoju fitness klubów i ukierunkowuje na prozdrowotne usługi fitness. To jedyny fitness klub w Europie, który samodzielnie organizuje... Warszawska 79A, Białystok Od: ammka Data: 19 lutego 2013, 14:50 więcej

Komentarze

Liczba komentarzy: 7 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • stella93
  od:
  stella93
  data
  25 czerwca 2019, 12:22
  Też myślałam, żeby się do podobnego klubu zapisać, ale to zaraz po tym, jak dietetyk ustali mi odpowiednią dietę, bo sama nie umiem tego ogarnąć. W sumie to jeszcze zastanawiam się nad takim preparatem https://slim-express.pl/slimetrol-jaki-potencjal-maja-nowe-kapsulki-na-odchudzanie-opinie-dzialanie-i-sklad/ na odchudzanie i jego zamiennikiem. Może akurat takie coś by mi pomogło schudnąć..
 • darerek1
  od:
  darerek1
  data
  16 listopada 2018, 09:07
  Ja od dwóch miesięcy chodzę do http://www.najlepsze-silownie.pl/firma/panaceum-fitness-klub-i-silownia.html i jestem bardzo zadowolony. Sprzęt nowy, zawsze czysto i trenerzy pomocni.
 • Fritek
  od:
  Fritek
  data
  12 marca 2014, 10:18
  Siłownia super, na miejscu basen a na spory plus fakt, że mocno stawiają na treningi personalne i dietetyke, więc jak ktoś albo chce zrzucić kg albo odwrotnie nabrać masy no to warto, bo biorąc odpowiedni karnet można korzystać bez problemu z dietetyczki, mieć regularne analizy składu ciała na analizatorze, opieka trenera, program diety + treningów, naprawdę pro.
 • Ofrel
  od:
  Ofrel
  data
  5 czerwca 2013, 08:14
  dla mnie najlepsza siłownia w mieście, masa sprzetu, dużo stanowisk, bardzo dobrzy i pomocni instruktorzy na siłowni, karnet zdecydowanie wart swojej ceny, polecam.
 • Bolzii
  od:
  Bolzii
  data
  10 kwietnia 2013, 07:57
  Siłka bez zarzutu, w Bstoku imho najlepsza bo mają dobry sprzet i masę stanowisk, do tego na miejscu dietetyk, badanie skladu ciała, sauny, wszystko w cenie jednego karnetu open.
 • stajla
  od:
  stajla
  data
  22 lutego 2013, 09:09
  Klubik extra :) świetny kompleks basenowy z saunami do tego kort do squasha i oczywiście indoor cycling, rewelka :)
 • ammka
  od:
  ammka
  data
  19 lutego 2013, 14:51
  Miejsce super, bo jest wszystko w jednej lokalizacji - siłownia, basen, squash, sauny, jest na czym trenować. Dobry klub i karnety w dobrej cenie, dla osób z białego zdecydowanie mogę polecić.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności