FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  koszty klimatyzacji

Forum - Off Topic

• koszty klimatyzacji Ktoś mi powie, ile trzeba ŁĄCZNIE zapłacić za system klimatyzacji?
    Aktualnie nie mamy dosłownie nic. Ani przygotowanych pomieszczeń, ani zakupionych urządzeń, ani nawet przygotowanego projektu. I na jaki wydatek powinnyśmy się przygotować, jeśli chcemy w końcu zrobić u siebie klimatyzację z prawdziwego zdarzenia??? Zależy mi na przykładowych kwotach, żeby mieć jakiś punkt odniesienia do późniejszych kosztorysów.
    Od: Irdinia Data: 19 stycznia 2021, 10:27

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • cristina77
    od:
    cristina77
    data
    20 stycznia 2021, 14:53
    Koszty pewnie są wyliczane indywidualnie i musisz zapytać firmy, która się tym zajmuje.
    • Irdinia
      od:
      Irdinia
      data
      25 stycznia 2021, 08:26
      Dobra, tylko jak na przykład poproszę o wycenę klimatyzacji na stronie https://www.zefir-klimatyzacja.pl/ to dostanę jakąś kwotę. I skąd mam wiedzieć, czy zaproponowana suma będzie atrakcyjna, normalna czy zawyżona?!?
      Potrzebuję jakiegoś punktu odniesienia, żeby nieco lepiej orientować się w temacie.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności