FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Opony zimowe

Forum - Off Topic

• Opony zimowe Hejka, potrzebuję ogarnąć temat opon zimowych dla rodziców. Mają Hyuindaia I30, opony rozmiar 15 potrzebne. Co polecacie? Oczywiście nowe, zimówki (nie bieżnikowane!). Macie może jakieś swoje sprawdzone propozycje? Najlepiej kilka, oczywiście markowe i z testami + cenami najlepiej:> Sporo wymagam? :)
    Pomożecie? plz
    Od: Konopka Data: 27 września 2021, 19:15

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • prażynka
    od:
    prażynka
    data
    23 listopada 2021, 14:57
    Ja tam się zupełnie nie znam na oponach, ale wiem gdzie możecie się zgłosić. Tutaj https://alleopony24.pl/21-opony-ciezarowe . Nawet jak nie macie przekonania, który model faktycznie wybrać, to możecie się ich poradzić. A macie tam możliwość kontaktu z naprawdę dobrymi specjalistami.
  • Markon95
    od:
    Markon95
    data
    29 września 2021, 09:21
    Hej, no już w sumie najwyższy czas na szukanie opon, żeby wybrać coś na spokojnie. Z dobrych i tanich zimówek mogę polecić opony z Vikinga https://wulkanista.pl/viking-snowtech-2/ . Ja na nich jeżdżę i sa naprawdę ok. Świetnie radzą sobie na śniegu i oblodzonej powierzchni, łatwo zapanować nad autem nawet w trudnych warunkach. Duży plus za bieżnik, który świetnie odprowadza błoto i wodę więc opony zapewniają stabilną jazdę.
    • Konopka
      od:
      Konopka
      data
      30 września 2021, 21:33
      hmm powiem Ci, że nie spodziewałam się, że na opony może być aż 5 lat gwarancji! Bardzo pozytywnie mnie to zaskoczyło i nie wiem, czy właśnie to nie zdecyduje o zakupie. Rodzice jak to rodzice - lubią, jak coś jest hmm pewne, czy producent daje na to gwarancję, aby w razie czego móc bezproblemowo i bezkosztowo skorzystać z tego prawa. No i nie kosztują zbyt dużo, a właściwości i opinie (poszperałam szerzej o nich w internecie) - mają naprawdę dobre!
      Dzięki!
Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności