FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Modne kolory ścian w 2021 roku?

Forum - Off Topic

• Modne kolory ścian w 2021 roku? Hejka!
    Zobaczcie, na co natrafiłam: https://wnetrza-ze-smakiem.pl/trendy-2019-wiemy-jakie-kolory-beda-modne-w-przyszlym-roku-w-aranzacji-wnetrz To hmm poradnik na temat, jakie kolory ścian są modne w 2021 roku. Muszę przyznać, że podobają mi się w większości. Chyba będę "motywować" mojego faceta do malowania salonu i sypialni:) bo nie były odświeżane już kilka lat. A koszt farby na 2 pomieszczenia to ile wyjdzie? W tysiaku się spokojnie raczej zmieszczę, prawda?:) No ale potem dodatki...:) no ale to już się nie wlicza do malowania hihi

A Wy jakie macie kolory ścian w sypialni/salonie?
    Od: Konopka Data: 30 października 2021, 14:05

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • prażynka
    od:
    prażynka
    data
    4 lipca 2022, 11:54
    Jak chcecie dowiedzieć się - jakie najlepsze farby do malowania scian są teraz dostępne, to możecie tutaj https://duluxprofessional.pl/porady/jakie-wymagania-powinna-spelniac-najlepsza-biala-farba-do-scian-i-sufitow/ zerknąć. Dowiecie się tam jakie powinna spełniać wymagania taka farba i gdzie ją szukać?
  • Batonik48
    od:
    Batonik48
    data
    22 kwietnia 2022, 09:11
    Cześć, wiecie może jakie kolory będą modne w roku 2022? Planujemy z żoną odświeżyć nieco mieszkanie i skorzystać z usług firmy https://remontowymistrz.pl/ Słyszeliście coś może o niej? Znajomy zachwalał, bardzo profesjonalni i terminowi.
  • Konopka
    od:
    Konopka
    data
    1 listopada 2021, 18:44
    O rany, bomba ten poradnik! Ja właśnie przymierzam się do małego remontu, a raczej odświeżenia salonu. Mam nadzieję, że uda mi się zrobić to jeszcze w tym roku. Co do cen farb to w tysiaku się na pewno zmieścisz, ja myślę, że w ogóle wyjdzie o wiele mniej za farby. Tylko nie bierz najtańszych, żeby nie malować 5 razy, bo wtedy wiadomo, że nie jest ekonomicznie. Dobrej jakości farbą wystarczy przejechać 2x i masz piękny i intensywny kolor, który pokryje bez problemu starą farbę.
    A co do sypialni to mam lekki błękit. Fajnie się prezentuje, jest delikatna i taka hmmm uspokajająca :)
  • Markon95
    od:
    Markon95
    data
    31 października 2021, 14:19
    Ciekawy artykuł i niektóre kolory wyglądają naprawdę nieźle...ale czy na ścianie także będą tak wyglądać? Ja się boję jednak takich hmm intensywnych kolorów - stawiałem u siebie na odcienie szarości i błękitu, ale takiego hmm delikatnego, nie intensywnego. Myślę nad czymś takim konkretniejszym w salonie - np na jednej ścianie albo jakąś intensywną zieleń (butelkową?) albo mocny błękit - no ale się boję, jak to będzie wyglądać...i co jak mi się nie spodoba?

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności