FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Test do diagnostyki na COVID-19

Forum - Off Topic

• Test do diagnostyki na COVID-19 Dzień dobry. Czy możecie polecić jakiś test diagnostyczny Covid, który bardzo szybko daje wyniki? Od: teddyBear Data: 21 grudnia 2021, 17:42

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • Sjackson3289
    od:
    Sjackson3289
    data
    24 grudnia 2021, 11:05
    I have read your post, it is very informative and helpful for me. I admire the valuable information you offer in your post.
  • teddyBear
    od:
    teddyBear
    data
    21 grudnia 2021, 22:47
    W tej chwili nie mogę iść do lekarza, żeby zrobić to badanie. Myślałem o zakupie testu i zrobieniu go samemu. Test covid 19 ag https://www.gentaur.pl/produkt/6353182/panbio-covid-19-ag-rapid-test-device jest wtedy najlepszą opcją dla Ciebie. Mam nadzieję, że dbasz o swoje zdrowie
  • WeigelP
    od:
    WeigelP
    data
    21 grudnia 2021, 21:42
    Dzień dobry, szczerze mówiąc nie wiem, które testy są bardziej skuteczne, a które wręcz przeciwnie. Myślę, że wszystko zależy od tego, jaki test zaleci lekarz.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności