FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Ciągłe wydatki

Forum - Off Topic

• Ciągłe wydatki Hej, mam pytanie, mam dopiero 20 lat i nie jestem w stanie zarabiać na tyle wystarczająco by móc się rozwijać w sporcie który kocham czyli BMX. Wszystkie niezbędne i dobre jakościowo elementy są bardzo drogie, może mi ktoś podpowiedzieć ile wysatrczy miesięcznie odkładać pieniędzy a najlepiej w jaki sposób to robić by móc regularnie kompletować swój sprzęt i wszystko co do tego sportu niezbędne? Od: Rerkmak Data: 27 marca 2017, 22:40

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • Edoszaniaj
    od:
    Edoszaniaj
    data
    18 maja 2017, 12:21
    oj wiem co czujesz, będąc w Twoim wieku miałem podobny problem;) Przede wszystkim postaraj się regularnie odkładać jakąś kwotę pieniędzy - ja to robiłem oczywiście do skarbonki, Ty masz łatwiej bo teraz w bankach są dostępne takie opcje, że dopełnienie kwoty do pełnej liczby idzie na Twoje konto oszczędnościowe, więc właściwie nawet tego nie zauważasz. A po drugie, poszperaj trochę w internecie na ten temat :) Jest mnóstwo blogów i poradników, które mogą Ci pomóc, jeden z nich - według mnie godny polecenia to ten https://pl.kruk.eu/klienci/poradnik/porady . Ta strona to nie tylko pomoc dla zadłużonych, ale również dla osób takich jak Ty, czyli chcących zaoszczędzić trochę pieniędzy na większy cel. Mam nadzieje, że wkrótce wszystko skompletujesz! 
Reklama-Jak zamawiać?
Supercross
Super Enduro

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • mgl
  • Forfiter
  • Redakcja
  • angie
  • GrubSon
  • Klaudia Stój
  • jozefa
  • MalagA
  • wolfik
  • Kamiq0312
  • Oluś159
  • dorskilukasz
  • kamieniu
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności