FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Psycholog

Forum - Off Topic

• Psycholog Przechodzil ktos z was przez jakies problemy natury psychologicznej ostatnimi czasy? Niestety moja dziewczyna doswiadcza tego na wlasnej skorze i bardzo chcialbym jej pomoc. Zastanawialem sie dlugi czas nad przyczyna tego stanu jednak nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedziec. Jakas jego namiastka moze byc to, ze zmienila ostatnio swoja prace na troche bardziej stresujaca. Wiecie, takie szukanie na wlasna reke czy tez czytanie poradnikow raczej nie da oczekiwanych rezultatow. Tutaj trzeba spotkac sie z jakims profesjonalistom .. tylko z jakim? Przegladalem kilka wiekszych gabinetow i najwieksze zaufanie wzbudzila ta oferta https://www.sensity.pl/oferta-terapeutyczna/psychoterapia-indywidualna/leczenie-depresji-2/ Mieliscie moze okazje byc tam na spotkaniu terapeutycznym? Interesuja mnie opinie tylko i wylacznie z pierwszej reki. Pozdrawiam Od: kurtt Data: 19 grudnia 2017, 12:53

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
Reklama-Jak zamawiać?
Pokahontaz

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • Forfiter
  • mgl
  • Redakcja
  • angie
  • lotar
  • Macko
  • jozefa
  • MalagA
  • Kamiq0312
  • Oluś159
  • dorskilukasz
  • magicznamag
  • cymermano
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności