FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Magazyn sklepu internetowego...

Forum - Off Topic

 • Magazyn sklepu internetowego... Z uwagi na to, że moja działalność prężnie się rozwija, potrzebuję magazynu... Nie chcę przepłacać i wynajmować pomieszczenia w biurze, dlatego rozważam budowę niewielkiej hali, do czego zaangażowałbym firmę http://www.metaltech.pl/ - czy warto się na to zdecydować? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Od: yafus123 Data: 22 marca 2018, 21:17

Komentarze

Liczba komentarzy: 7 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  31 grudnia 2020, 22:08
  Widzę, że prowadzisz sklep internetowy. A może interesuje Cię tworzenie zestawów towarowych dla sieci handlowych standy, displaye, ekspozytory, boxy? Jak tak, to możesz zgłosić się do firmy Ejko http://ejko.com.pl/ , która świadczy bogate usługi logistyczne, magazynowe i nawet transportowe. Także u nich macie wiele możliwości.
 • rejan
  od:
  rejan
  data
  21 stycznia 2020, 16:36
  Często taki magazyn jest mimo wszystko za mały, by na stałe mieć w nim pojazdy jeżdżące. Dlatego dobrym pomysłem jest ich okresowe wynajmowanie w najbliżej położonej firmie. U nas na przykład jest to to przedsiębiorstwo http://e-podnosniki.pl/ . Niektórzy wynajmują na pół dnia sprzęt tylko i odprowadzają pod firmę.
 • wiki01
  od:
  wiki01
  data
  23 grudnia 2019, 10:19
  Dobrej jakości wyposażenie magazynu znajdziesz na https://futurelogistics.pl Polecam z własnego doświadczenia :)
 • Sylovva
  od:
  Sylovva
  data
  15 października 2019, 10:51
  Mój sklep internetowy sprzedaje małe rzeczy - zegarki, więc też nie potrzebuje ogromnego magazynu na szczęście, więc nie mam też takich problemów. Jednak domyślam się, że przy innych sklepach powierzchnia magazynu zapewne powinna być o wiele większa. Tu także mogą was zainteresować maszyny od Gizo https://gizo.pl/uzywane/ Przy wyposażeniu magazynu trzeba pomyśleć o wózkach widłowych. W dobrej cenie kupicie tu używane maszyny, również oczywiście mają nowe w ofercie oraz proponują wynajem.
 • KaroKar
  od:
  KaroKar
  data
  9 października 2019, 13:08
  Nie zawsze ten jest potrzebny, zależy też co sprzedajecie. Ciekawą opcją jest też dropshipping, słyszeliście o tym?
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  24 sierpnia 2019, 22:25
  Taka jest prawda, że do przechowywania towar, czy transportowania towaru zawsze stosuje się palety. No, ale co zrobić z ich nadmierną ilością? Właśnie znalazłam ciekawy na ten temat artykuł https://naszsrem.pl/2019/06/w-jaki-sposob-skup-palet-zapewnia-korzysci-kupujacym-i-sprzedajacym/ . Warto przeczytać, bo dowiecie się o pewnych korzyściach związanych ze sprzedażą palet.
 • iwanik
  od:
  iwanik
  data
  12 lipca 2018, 16:24
  Ja Ci zaproponuję usługi firmy SinLog. http://sinlog.pl/ - wejdź na ich stronę i sprawdź, oferują dużo ciekawych rozwiązań. W jakim mieście masz magazyn? Ludzie z sinloga poprowadzili mojej firmie cały proces przenosin włącznie z wyposażeniem. Ja akurat przenosiłem się pod Warszawę, ale z tego co wiem działają w większych miastach w Polsce. Pozdro!

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności