FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Marketing

Forum - Off Topic


Komentarze

Liczba komentarzy: 8 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • KaroKar
  od:
  KaroKar
  data
  18 października 2019, 07:36
  Na pewno warto uderzyć do internetu. Strona internetowa to najlepsza wizytówka każdej firmy, koniecznie trzeba ją mieć, żeby trafić do jak największej ilości odbiorców. Jednak żeby klienci trafiali na waszą stronę to trzeba jakoś temu pomóc. Zainteresujcie się tu może pomocą od https://echomarketing.pl/pozycjonowanie-stron-www/ Zajmą się oni dla was pozycjonowaniem strony, także może zaproponują płatne kampanie adwors, czy też google ads? Popróbujcie różnych wariantów, coś na pewno się sprawdzi.
 • jerald78
  od:
  jerald78
  data
  16 października 2019, 15:42
  Fajnym pomysłem reklamowym są gadżety, które klienci bardzo doceniają, a to wpływa na ich pozytywne postrzeganie przedsiębiorstwa. Na https://adpensite.pl/ są fajne propozycje długopisów reklamowych z nadrukiem, nawet taka forma gadżetów będzie dobrym rozwiązaniem. Warto pamiętać nawet o takiej drobnej formie promocji.
 • doris11
  od:
  doris11
  data
  14 kwietnia 2019, 20:42
  A znacie firmę https://g5.com.pl/? Podobno zajmuje się tworzeniem bardzo ciekawych stron www.
 • yaneta1
  od:
  yaneta1
  data
  17 marca 2019, 11:48
  A znacie może agencję reklamy https://reklamadesign.pl/? jakieś opinie?
 • Dorottkaa
  od:
  Dorottkaa
  data
  5 czerwca 2018, 09:47
  Jasne, treść bardzo ważna - w końcu Klient wybiera tą usługę, która wyda mu się najatrakcyjniejsza, nie tylko cenowo. A specjaliści wiedzą, jak przestawić Twoją działalność w korzystnym świetle :)
 • Rerkmak
  od:
  Rerkmak
  data
  4 czerwca 2018, 11:41
  Prowadząc sklep internetowy bardzo ważny jest kontakt z klientem, który w przypadku takiego profilu działalności ogranicza się do maila i telefonu. Podczas gdy ten pierwszy jest niechętnie wykorzystywany przez klientów, do kontaktu telefonicznego potrzebny jest nam pracownik. Call Center CCIG -https://ccig.pl/ daje nam jednak możliwość outsorcingu, przejmując na siebie obsługę naszego klienta, pozwala nam zaosczędzić miejsce w biurze i pieniądze
 • kryska_w
  od:
  kryska_w
  data
  18 maja 2018, 14:22
  Reklama dźwignią handlu. Skorzystajcie z kampanii AdWords. SEO zawsze poprawia odnajdywanie firmy przez internautów, bo dzięki pozycjonowaniu łatwiej jest trafić na stronę firmy.
 • leokadia_p
  od:
  leokadia_p
  data
  15 maja 2018, 11:11
  Spróbujcie założyć fan page na social mediach, pozycjonujcie stronę www, marketing szeptany, fora reklamowe, ewentualnie reklama w lokalnych mediach lub lokalnej prasie. Zawsze można postawić na jakość produktu i tym przyciągnąć klientów.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności