FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Okulary korekcyjne

Forum - Off Topic

 • Okulary korekcyjne Siema, mam takie szybkie pytanie do osób z problemem ze wzrokiem które jeżdża na desce. Czy jeździcie w okularach? Jeśli tak to jakich? Bo ja trochę obawiam sie jazdy w moich korekcyjnych ray banach. Raz że napewno szybko mi zlecą i się rozbiją a po drugie jeśli ja upadnę z nimi na nosie to boję się że szkło może mi się powbijać. https://optique.pl/pol_m_OKULARY-KOREKCYJNE-5071.html da się tutaj jakieś znaleźć? Od: Rerkmak Data: 2 lipca 2018, 15:00

Komentarze

Liczba komentarzy: 8 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  25 listopada 2019, 09:26
  Najlepiej rozglądnąć się w różnych miejscach za okularami, zrobić sobie porównanie. Ja przykładowo ostatecznie podjęłam decyzję, że zakupię okulary na stronie https://soczewki24.pl/40-oprawki-vogue . Najbardziej mi się spodobały i widać, że są porządne.
 • lschiller
  od:
  lschiller
  data
  17 października 2019, 13:18
  Sam szukam właśnie okularów korekcyjnych męskich, które dobrze będą się trzymać na twarzy. Pracuję w księgowości i cały czas jestem nachylony nad biurkiem, więc potrzebuję czegoś, co nie będzie się zsuwać. Przeglądałem https://www.twojesoczewki.com/68-okulary-korekcyjne-meskie i nie wiem, które będą najlepszym wyborem.
 • KaroKar
  od:
  KaroKar
  data
  14 października 2019, 07:35
  Soczewki są raczej wygodniejsze, ale sporo osób stawia zarówno na te jak i okulary. Ja noszę okulary w domu, wieczorem. Daje tak troszkę odpocząć swoim oczom. Można też oczywiście postawić na laserową korekcje wzroku, słyszeliście o tym? Na stronie https://blikpol.pl/stozek-rogowki-leczenie znajdziecie klinikę gdzie będziecie mogli zdecydować się na taki zabieg.
 • stella93
  od:
  stella93
  data
  5 czerwca 2019, 11:25
  Najlepiej się na ten temat wypowie okulista, ale mogę Ci podpowiedzieć, że tutaj https://www.ceneo.pl/Okulary_oprawki_i_szkla/p:Tisard.htm znajdziesz ładne oprawki i okulary, jeśli będziesz ich naprawdę potrzebowała. Marka stawia na nowoczesny design połączony z wygodą, ekstrawagancją i naprawdę niską ceną. Sprawdź sama, może to ich właśnie szukasz.
 • weslo99
  od:
  weslo99
  data
  19 lipca 2018, 09:30
  masz kilka rozwiązań m.in gogle korekcyjne lub szkła kontaktowe. Jeśli masz więcej pytań zobacz na forum z okularami http://tuokulary.pl/ gdzie znajdziesz wiele wątków w takich tematach
 • Dorottkaa
  od:
  Dorottkaa
  data
  12 lipca 2018, 12:31
  wygodniej soczewki, nawet nie ze względów bezpieczeństwa, ale po prostu - wygodniej...
 • brodek
  od:
  brodek
  data
  5 lipca 2018, 15:19
  lepiej soczewki
 • aleleac
  od:
  aleleac
  data
  3 lipca 2018, 23:44
  hej

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności