FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  apteka internetowa

Forum - Off Topic

• apteka internetowa Cześć, dawno już nie kupuje leków stacjonarnie, ale apteka internetowa z której korzystałam do tej pory bardzo podrożała. Czy możecie mi podać z jakich Wy korzystacie? raczej nie mam możliwości przeglądać wszystkich w necie ;) Od: ulubienica Data: 27 września 2018, 18:38

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • ulubienica
    od:
    ulubienica
    data
    30 września 2018, 16:50
    Cześć, dawno już nie kupuje leków stacjonarnie, ale apteka internetowa z której korzystałam do tej pory bardzo podrożała. Czy możecie mi podać z jakich Wy korzystacie https://aptisan.pl/wlosy-skora-paznokcie/produkty-long-4-lashes/do-rzes/odzywka-serum-do-rzes? raczej nie mam możliwości przeglądać wszystkich w necie ;)
  • maliko
    od:
    maliko
    data
    28 września 2018, 13:18
    U mnie jak najbardziej sprawdza się apteka internetowa wapteka, polecam. Też ze stacjonarnych jak nie muszę to nie korzystam, na niektórych rzeczach to nawet kilkanaście różnicy z tego co ja stosuję było. No to bez przesady, żeby tak przepłacać. To wolę dołożyć i mam kolejną rzecz. W tej aptece jest też sporo takich akcji na przykład 1+ 1 gratis, albo w dwupaku się kupuje to też cena już lepsza lub drugi produkt za z zł. Tak ostatnio płyn micelarny z La Roche do skóry bardzo wrażliwej kupowałam.
  • Welka
    od:
    Welka
    data
    28 września 2018, 08:31
    Dbam o zdrowie ma i oddziały stacjonarne, i sklep online :) Ja czasem korzystam ;)
Reklama-Jak zamawiać?
The Dawn Wall
Supercross

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • mgl
  • Forfiter
  • Redakcja
  • Macko
  • Klaudia Stój
  • lotar
  • jozefa
  • wqlvs45
  • aybnb51
  • acsoz86
  • ysqaz62
  • lprvi94
  • flkid12
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności