FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Atrakcja

Forum - Off Topic

• Atrakcja Od: morska Data: 9 października 2018, 22:43

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • maliko
    od:
    maliko
    data
    15 października 2018, 16:10
    Moja firma również organizuje imprezy integracyjne dla wszystkich pracowników, które zawsze miło wspominam. Szefowa stara się za każdym razem żeby to było ciekawe miejsce, z dobrą ofertą. We wrześniu byliśmy właśnie w Ośrodku Wiktorowo, około 40 km od Bydgoszczy. Muszę przyznać, że i miejsce i organizacja wszystkiego zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ciekawe gry były i zabawy, impreza w plenerze nad jeziorem, był DJ, ognisko. Super atrakcje i świetna zabawa.
  • sowa82
    od:
    sowa82
    data
    10 października 2018, 14:31
    Myślę, że dobry pomysł. Jednak odkąd jesteś tam nie dawno to mogą to różnie przyjąć. Może zaproponuj coś innego lub zobacz co oni zaproponują
  • morska
    od:
    morska
    data
    9 października 2018, 22:43
    Od niedawna pracuję w nowej firmie i dowiedziałem się, że mój team organizuje imprezę integracyjną dla nowo zatrudnionych. Chcę im podpowiedzieć żeby wynajęli coś z oferty na http://lightring.pl/fotobudka/na-impreze-event/ . Czy waszym zdaniem to dobry pomysł?
Arczista

Dawn Wall

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • mgl
  • Forfiter
  • Redakcja
  • Macko
  • Klaudia Stój
  • lotar
  • acsoz86
  • aybnb51
  • vezxu89
  • grishama4413
  • flkid12
  • lprvi94
  • ysqaz62
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności