FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Impreza i problem promili po imprezie

Forum - Off Topic

• Impreza i problem promili po imprezie Cześć, czy macie patent jak legalnie wsiąść za kółko po imprezie? Słyszałam o takim patencie jak wirtualny alkomat - wiecie, taki kalkulator przeglądarkowy do promili, ale nie wiem czy to bezpieczne. Ktoś z was już korzystał? Działa? Może lepiej kupić jakiś normalny sprzęt, ale to też trochę słabe, bo trzeba serwisować i regulować/kalibrować. Ktoś coś poleci? Od: Kufelek Data: 13 grudnia 2018, 13:04

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • Pingwinka
    od:
    Pingwinka
    data
    18 grudnia 2018, 11:02
    Ja nigdy nie mam tego problemu- jestem niepijąca :) Przy tym bardziej cenię sobie wygodę, jaką jest dojazd własnym samochodem po imprezie, niż picie :) Jednocześnie marzę o imprezie takiej jak http://drivingexperience.pl/ , na której nikt by nie pił, a wszyscy doskonale się bawili :)
  • Kufelek
    od:
    Kufelek
    data
    17 grudnia 2018, 17:27
    Ehh tylko jak?
    https://www.promil-lab.pl/kalibracja-i-serwis-alkomatow/warszawa tu ludzie polecają zamawiać, ale sama nie wiem?
  • lisica02
    od:
    lisica02
    data
    14 grudnia 2018, 14:19
    Działa taki alkomat. Ludzie raz liczą ile promili jeszcze rano mają, wsiadają za kółko i tracą prawo jazdy. No i oczywiście znika problem liczenia promili. A tak serio, to kup porządny alkomat, albo nie pij dzień wcześniej, jak wiesz, że rano będziesz prowadzić
Reklama-Jak zamawiać?
Freestyle Heroes

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • mgl
  • Forfiter
  • Redakcja
  • Macko
  • Klaudia Stój
  • lotar
  • ysqaz62
  • margeles
  • vezxu89
  • acsoz86
  • SundayXvip
  • swaldebht7
  • ossidytus9
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności