FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Duży bliźniak- projekt

Forum - Off Topic

 • Duży bliźniak- projekt Witam, jak w tytule potrzebuję kogoś kto zaprojektuje mi dom w zabudowie bliźniaczej. Dziełaka jest duża, ale każda połówka też będzie powyżej 250m3. Potrzebuję kogoś sprawdzonego, kto uszanuje moje oczekiwania i przygotuje projekt w możliwie jak najkrótszym czasie. Od: Makarena Data: 20 grudnia 2018, 12:59

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  23 października 2019, 23:25
  Ja myślę, że możesz się ze spokojem zgłosić do biura projektowego https://www.mgprojekt.com.pl . Oni wiem, że tworzą projekty najróżniejszych domów i wszystko u nich jest tworzone od A do Z. Najlepiej jak skontaktujesz się z nimi bezpośrednio i oni odpowiedzą Ci na wszelkie pytania.
 • Dawid1234
  od:
  Dawid1234
  data
  20 sierpnia 2019, 14:50
  W każdym domu bardzo ważna jest instalacja elektryczna. W końcu bez prądu ciężko nam nam sobie wyobrazić życie. Ja np. u siebie zdecydowałem się na usługi tego elektryka z okolic Wieliczki: http://www.elektryk-krakow.net/uslugi-elektryczne-wieliczka/
 • Markizza
  od:
  Markizza
  data
  28 maja 2019, 19:19
  Znalazłam nie tak dawno bardzo ciekawy blog z artykułami o inteligentnych domach diy https://lokbialogard.pl/kategoria/inteligentny-dom/ sami zobaczcie. Artykuły pisane są przez znawców i hobbystów :)
 • FatTen
  od:
  FatTen
  data
  24 grudnia 2018, 01:40
  tez nmie mam nikogo od projektów ale jakbyś potrzebował jakąś firme do wykończenia wnętrza to wal śmiało :)
 • Batonik48
  od:
  Batonik48
  data
  20 grudnia 2018, 15:01
  Od projektów nie mam niestety nikogo godnego polecenia, ale z pewnością, gdy wybudujesz dom będzie Ci potrzebny ktoś od wykończenia. U mojej siostry była ta chorzowska firma remontowa http://pan-remont.pl i była bardzo zadowolona z ich pracy. Panowie zdecydowali się pomóc i doprowadzić do stanu użytecznego drugie mieszkanie mojej siostry, które zostało zniszczone przez studentów.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności