FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Wózek dla dziecka

Forum - Off Topic

• Wózek dla dziecka Od: book02 Data: 21 lutego 2019, 23:16

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • kamciao
    od:
    kamciao
    data
    11 czerwca 2019, 16:16
    Jesli nadal szukasz wózka i akcesorii to zerknij sobie na tą stronę https://www.ceneo.pl/Wozki_dzieciece_i_akcesoria/p:Bexa.htm . Jest bardzo duży wybór wózków, no ale każdy wybiera taki, który spełni oczekiwania, musi na pewno być bezpieczny, wygodny. No ja właśnie nad takim się zastanawiam, ale szukam jeszcze, pytam o opinie tych wózków, nie chcę w ciemno kupować.
  • fajna
    od:
    fajna
    data
    22 kwietnia 2019, 07:28
    Teraz najlepiej kupować wózek online, możesz nawet kupić w ten sposób x-landera a do tego o wszystko wypytasz na livechacie, możesz zamówić wózek na próbę, przymierzyć się, włożyć do wózka dziecko i jak się nie spodoba odsyłasz, to jest za darmo.
  • donuta
    od:
    donuta
    data
    5 marca 2019, 15:28
    dzięki za polecenie :)))
  • nadia1101985
    od:
    nadia1101985
    data
    5 marca 2019, 14:25
    Moja koleżanka kupowała wózek w Hurtowni Wózków w Częstochowie. Jest piękny i był niedrogi, więc polecam.
  • book02
    od:
    book02
    data
    21 lutego 2019, 23:17
    Jestem w trakcie poszukiwania wózka dla mojej córeczki. Przeglądnęłam już wiele stron ale najbardziej podobały mi się wózki na http://lonexcompany.com/ Czy waszym zdaniem ten producent wózków dziecięcych[ est warty polecenia?
Reklama-Jak zamawiać?
RETURN TO EARTH

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • Forfiter
  • mgl
  • Redakcja
  • lotar
  • Jakub Kosmowski
  • Macko
  • laineqtfz
  • ysqaz62
  • troy5166
  • swaldebht7
  • vezxu89
  • flkid12
  • eregowt8x3
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności