FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Raty za bardzo urosły

Forum - Off Topic

• Raty za bardzo urosły Zakupy na raty były bardzo fajnym rozwiązaniem, dopóki miałem świetną pracę. Teraz zarabiam mniej i mam problem, żeby wszystko uregulować na czas. Windykatorzy już mnie straszą, że zlicytują samochód, mieszkanie... a nikt dogadać się nie chce!
    No i co szary Kowalski może zrobić w takiej sytuacji???
    Od: Superbis Data: 21 marca 2019, 08:43

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • mesjan
    od:
    mesjan
    data
    30 maja 2019, 10:59
    Jeśli nie dajesz rady spłacać kredytów pomyśl nad upadłością konsumencką - www.upadlosc-kancelaria.pl Na tej stronie temat jest w zasadzie wyczerpany w 100%
  • fester
    od:
    fester
    data
    23 maja 2019, 13:52
    No cóż. Jeśli chodzi o rozwiązania tej sytuacji to widzę tutaj kilka. Trudno jest Ci tutaj napisać co będzie najlepsze jeśli nie wie się jak wygląda konkretna sytuacja bo bardzo tutaj oszczędnie napisałeś jak to wyglada ale polecam
    restrukturyzację kredytu
    konsolidację
    jakieś działania majace zwiększyć Twoje zarobki

Ewentualnie wspomniana upadłość konsumencka Pozbędziesz się majątku, ale długów również: http://upadlosc-konsumencka.biz.pl/ - polecam kontakt z tymi prawnikami. Doradzą; Ci co robić.
  • Superbis
    od:
    Superbis
    data
    25 marca 2019, 10:26
    PS Chyba zdecyduję się na opisywaną na https://www.oglosupadlosckonsumencka.pl/ upadłość konsumencką. Żadna przyjemność, ale lepiej tak niż niść podm ost1
  • semilka
    od:
    semilka
    data
    21 marca 2019, 14:18
    :(((
  • bovska
    od:
    bovska
    data
    21 marca 2019, 09:08
    jeju :(
Reklama-Jak zamawiać?
RETURN TO EARTH

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • Forfiter
  • mgl
  • Redakcja
  • lotar
  • Jakub Kosmowski
  • Macko
  • laineqtfz
  • ysqaz62
  • troy5166
  • swaldebht7
  • vezxu89
  • flkid12
  • eregowt8x3
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności