FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Narkotyki

Forum - Off Topic

 • Narkotyki Witam, jak mogę pomóc chłopakowi, który bierze narkotyki? Nie chce się z nim rozstawać, bo bardzo go kocham, ale wiem, że ten nałóg wcześniej czy później zniszczy nasze uczucie. Chce mu pomóc póki nie jest jeszcze za późno Od: Batonik48 Data: 8 kwietnia 2019, 10:29

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • zu1234
  od:
  zu1234
  data
  3 kwietnia 2020, 11:43
  Rozumiem Cię doskonale, sama przechodziłam przez ten koszmar. Mój mąż miał problemy z narkotykami. Cały czas obiecywał, że się zmieni i przestanie brać, na początku wierzyłam, ale zdałam sobie sprawę, że sam sobie z tym nie poradzi. Zagroziłam rozstaniem, jeśli nie zacznie się leczyć. Zadziałało. Znalazłam odpowiedni ośrodek, który pomógł nam w walce z nałogiem. Podsyłam Ci link do ośrodka Forest https://osrodek-uzaleznien.pl/. Zajrzyj na ich strone, naprawde polecam. Pozdrawiam i życzę sił w tym trudnym dla Pani czasie.
 • stella93
  od:
  stella93
  data
  16 marca 2020, 09:46
  Narkotyki to okropny nałóg, wydaje mi się, że najgorszy ze wszystkich znanych, chociaż wiem, że opinie mogą być różne. Osoba taka nie tylko dopuszcza się okropnych rzeczy, by nasycić głód, ale może nawet i dla tego zabić. Dlatego cieszę się, że otwarto nowy Ośrodek terapii Forest , który pomaga takim osobom i ich rodzinom. Warto się do nich zgłosić po pomoc.
 • rejan
  od:
  rejan
  data
  21 listopada 2019, 08:22
  To kolejne okropieństwo i to rodzaj zła, z którego nie powinniśmy korzystać. Człowiek uzależnia się od jednej "głupiej" substancji i potrafi dla niej zrobić okropne rzeczy, takie jak oddać się osobie nieznanej, czy nawet zabić. Dlatego jeśli macie w rodzinie kogoś takiego, to działajcie. W Rankingu Ośrodków Terapii znajdziecie stosowną pomoc, mówię Wam.
 • ameba89
  od:
  ameba89
  data
  29 kwietnia 2019, 23:41
  dobrze jest wlasnie pomyslec o terapii, bo samemu to sie tego pokonac nie da.. ja Ci moge polecic osrodek Tratwa w Wisle. moj brat byl tam na terapii i naprawde super opieka go otoczyli. Nie tylko same zajecia wiele daja ale rowniez podejscie i zaangazowanie terapeutow :)
 • Welka
  od:
  Welka
  data
  8 kwietnia 2019, 11:08
  Może warto pomysleć o wysłaniu chłopaka do zamkniętego ośrodka leczenia uzależnień od narkotyków w Krakowie - http://osrodeknowezycie.pl/leczenie-uzaleznien/narkomania/ Im szybciej zaaregaujesz, tym większe szanse na powodzenie terapii.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności