FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Narkotyki

Forum - Off Topic

• Narkotyki Witam, jak mogę pomóc chłopakowi, który bierze narkotyki? Nie chce się z nim rozstawać, bo bardzo go kocham, ale wiem, że ten nałóg wcześniej czy później zniszczy nasze uczucie. Chce mu pomóc póki nie jest jeszcze za późno Od: Batonik48 Data: 8 kwietnia 2019, 10:29

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • rejan
    od:
    rejan
    data
    21 listopada 2019, 08:22
    To kolejne okropieństwo i to rodzaj zła, z którego nie powinniśmy korzystać. Człowiek uzależnia się od jednej "głupiej" substancji i potrafi dla niej zrobić okropne rzeczy, takie jak oddać się osobie nieznanej, czy nawet zabić. Dlatego jeśli macie w rodzinie kogoś takiego, to działajcie. W Rankingu Ośrodków Terapii znajdziecie stosowną pomoc, mówię Wam.
  • ameba89
    od:
    ameba89
    data
    29 kwietnia 2019, 23:41
    dobrze jest wlasnie pomyslec o terapii, bo samemu to sie tego pokonac nie da.. ja Ci moge polecic osrodek Tratwa w Wisle. moj brat byl tam na terapii i naprawde super opieka go otoczyli. Nie tylko same zajecia wiele daja ale rowniez podejscie i zaangazowanie terapeutow :)
  • Welka
    od:
    Welka
    data
    8 kwietnia 2019, 11:08
    Może warto pomysleć o wysłaniu chłopaka do zamkniętego ośrodka leczenia uzależnień od narkotyków w Krakowie - http://osrodeknowezycie.pl/leczenie-uzaleznien/narkomania/ Im szybciej zaaregaujesz, tym większe szanse na powodzenie terapii.
Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Kraków 2019

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • Forfiter
  • mgl
  • Redakcja
  • lotar
  • Jakub Kosmowski
  • Macko
  • SundayXvip
  • Titangel
  • ursula5198
  • troy5166
  • aybnb51
  • margeles
  • ysqaz62
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności