FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  prezent

Forum - Off Topic

• prezent Hej. Szukam z mężem internetowego sklepu, w którym będziemy mogli znaleźć ciekawe rzeczy na prezent. Polecicie coś? Od: dzierwa Data: 18 maja 2019, 20:08

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • dzierwa
    od:
    dzierwa
    data
    30 maja 2019, 21:23
    znajoma poleciła mi super sklep https://www.murrano.pl/kubek-termiczny-cat-265.aspx znacie?
  • Pingwinka
    od:
    Pingwinka
    data
    20 maja 2019, 12:25
    A dla kogo ten prezent?
    Ja ostatnio borykałam się z problemem prezentu dla męża przez kilka ładnych dni. Nie wiedziałam co mu kupić, aby sprawiło mu to radość. Spontaniczny wypad też odpada, bo mężuś w pracy zarobiony siedzi i biedaczek nie ma kiedy jechać. Co działa mi również na nerwy, poświęca się pracy także w weekendy. Ostatnio awansował to już zupełnie go nie widzę;( . Jednak po dłuższym myśleniu nad prezentem zdecydowałam się wziąć jego samochód, w którym spędza większość czasu ostatnio pod pozorem, że muszę gdzieś pilnie pojechać( tak to już jeden, na razie mamy jeden samochód, mąż dojeżdża nim do pracy, a ja radze sobie komunikacją miejską. ). Autko wzięłam na profesjonalne czyszczenie, szczególnie jeśli chodzi o kompleksowe pranie tapicerki skórzanej w Bochni http://zadbanafura.pl/pranie-tapicerki-samochodowej/pranie-tapicerki-skorzanej/.
    Efekt jak nowy, a mąż bardzo zadowolony :) Polecam jako prezent, może troszkę nieszablonowy, ale na pewno warto :)

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • mgl
  • Forfiter
  • Redakcja
  • Macko
  • Klaudia Stój
  • lotar
  • margeles
  • vezxu89
  • urzadzeniekuchnia
  • ursula5198
  • aybnb51
  • SundayXvip
  • pogrzebowyeu
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności