FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Realny zasięg pomocy drogowej

Forum - Off Topic

• Realny zasięg pomocy drogowej Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się korzystać z usług pomocy drogowej. I mam szczerą nadzieję, że w ogóle nie będę musiała... ale przed wyjazdem w długą podróż po Europie, jaką urządzam sobie w te wakacje, warto się zabezpieczyć na wszelkie sposoby!
    I jak tak czytałam sobie o pomocy drogowej, to natknęłam się informację że niektóre firmy obsługują praktycznie całą Europę... Brzmi zbyt pięknie żeby było prawdziwe, ale może coś jest na rzeczy???
    Od: waga10 Data: 13 czerwca 2019, 14:42

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • waga10
    od:
    waga10
    data
    17 czerwca 2019, 09:24
    BTW Takie rzeczy znalazłam na http://pomocdrogowa-wroclaw.eu/ - dla mnie też brzmi nieprawdopodobnie, ale jeśli to prawda to podróżując za granicę będzie o wiele wygodniej. W razie jakiegoś zdarzenia nie trzeba będzie tłumaczyć obcokrajowcom co się stało, tylko z rodakami się dogada bez żadnych nieporozumień komunikacyjnych.
  • Incanscent
    od:
    Incanscent
    data
    14 czerwca 2019, 16:04
    Hejka wszystkim wam

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • mgl
  • Forfiter
  • Redakcja
  • Macko
  • Klaudia Stój
  • lotar
  • aybnb51
  • ursula5198
  • ysqaz62
  • laineqtfz
  • SundayXvip
  • swaldebht7
  • pogrzebowyeu
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności