FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Jak przestać palić?

Forum - Off Topic

• Jak przestać palić? Wszyscy dookoła mówią, że z papierosami najlepiej w ogóle nie zaczynać. Ale jak już się wpadło w nałóg, to się tak łatwo mówi. Postanowiłem niedawno skończyć z fajkami - rujnują mi budżet, coraz gorzej wyglądam, a jak próbuję uprawiać sport to niemal dosłownie wypluwam płuca.
    Macie jakieś sprawdzone sposoby/leki, dzięki którym papierosy przestaną mnie zadręczać??
    Od: Exclusiveb Data: 5 lipca 2019, 11:01

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • goranjao
    od:
    goranjao
    data
    11 lipca 2019, 08:51
    Najważniejsze, że chcesz to rzucić. Silna wola to podstawa. Możesz się wspomóc tabletkami Desmoxan, działają.
  • Exclusiveb
    od:
    Exclusiveb
    data
    9 lipca 2019, 09:07
    Mnóstwo podpowiedzi widzę... no nic, zacznę eksperymentować na własną rękę.
    Kupiłem sobie na początek opakowanie tabletek znanej marki - na https://aptisan.pl/tabletki-na-rzucenie-palenia/niquitin-mini-do-ssania-4-mg-20-tabletek wcale nie kosztowało tak dużo, ile bym się spodziewał. Ale podejrzewam, że do pełnego wyjścia z nałogu trzeba będzie potrzebnych więcej opakowań, co?

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • mgl
  • Forfiter
  • Redakcja
  • Macko
  • Klaudia Stój
  • lotar
  • aybnb51
  • ursula5198
  • laineqtfz
  • ysqaz62
  • ossidytus9
  • swaldebht7
  • pogrzebowyeu
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności