FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  materiały budowlane

Forum - Off Topic

 • materiały budowlane Dostanę w końcu mieszkanie - komunalne, w podejrzanej okolicy i wymagające kapitalnego remontu, ale przynajmniej w końcu będę na swoim.
  Jako że sporo pracy przede mną, muszę się doedukować - zwłaszcza w kwestii materiałów budowlanych. Bo jak źle wybiorę albo nie dopilnuję, żeby zostało prawidłowo położone, to później będę miał niepotrzebne wydatki. Potrzebuję wszelkich informacji - zwłaszcza na temat dachu, bo chyba to będę robił na początek.
  Mogę na Was liczyć??
  Od: Rithran Data: 10 lipca 2019, 08:43

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • Nastka T
  od:
  Nastka T
  data
  27 sierpnia 2019, 11:53
  To super się składa - na http://stalesia.com/rury-bezszwowe/rury-bezszwowe-nierdzewne-i-kwasoodporne mają doskonałej jakości nierdzewne rury.
 • korczol
  od:
  korczol
  data
  27 sierpnia 2019, 09:40
  Dziękuję za podpowiedź. Jeśli o mnie chodzi, to na obecną chwilę szukam dobrej jakości materiałów stalowych do remontu instalacji hydraulicznej.
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  25 lipca 2019, 21:37
  My jak się budowaliśmy to czerpaliśmy informacje o poszczególnych materiałach budowlanych tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ . Jest to znakomity blog, gdzie można wszystko dowiedzieć się o budowie, materiałach wykończeniu poszczególnych wnętrz czy wykonaniu innych obiektów.
 • Rithran
  od:
  Rithran
  data
  15 lipca 2019, 08:54
  Mała aktualizacja: trochę sam się doedukowałem i mam kilka wniosków. Na przykład taki, że na poddaszu niezbędna będzie położenie porządnej warstwy izolacyjnej. I o ile dobrze zrozumiałem https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/papy/papa-termozgrzewalna/ to właśnie dobrze dobrana papa będzie jednym z kluczowych czynników, decydujących o utrzymaniu optymalnej temperatury... a może powinienem coś innego jeszcze przeczytać i uzupełnić skromną wiedzę??

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności