FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  materiały budowlane

Forum - Off Topic

• materiały budowlane Dostanę w końcu mieszkanie - komunalne, w podejrzanej okolicy i wymagające kapitalnego remontu, ale przynajmniej w końcu będę na swoim.
    Jako że sporo pracy przede mną, muszę się doedukować - zwłaszcza w kwestii materiałów budowlanych. Bo jak źle wybiorę albo nie dopilnuję, żeby zostało prawidłowo położone, to później będę miał niepotrzebne wydatki. Potrzebuję wszelkich informacji - zwłaszcza na temat dachu, bo chyba to będę robił na początek.
    Mogę na Was liczyć??
    Od: Rithran Data: 10 lipca 2019, 08:43

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • mikki
    od:
    mikki
    data
    25 lipca 2019, 21:37
    My jak się budowaliśmy to czerpaliśmy informacje o poszczególnych materiałach budowlanych tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ . Jest to znakomity blog, gdzie można wszystko dowiedzieć się o budowie, materiałach wykończeniu poszczególnych wnętrz czy wykonaniu innych obiektów.
  • Rithran
    od:
    Rithran
    data
    15 lipca 2019, 08:54
    Mała aktualizacja: trochę sam się doedukowałem i mam kilka wniosków. Na przykład taki, że na poddaszu niezbędna będzie położenie porządnej warstwy izolacyjnej. I o ile dobrze zrozumiałem https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/papy/papa-termozgrzewalna/ to właśnie dobrze dobrana papa będzie jednym z kluczowych czynników, decydujących o utrzymaniu optymalnej temperatury... a może powinienem coś innego jeszcze przeczytać i uzupełnić skromną wiedzę??

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • mgl
  • Forfiter
  • Redakcja
  • Macko
  • Klaudia Stój
  • lotar
  • ursula5198
  • ysqaz62
  • laineqtfz
  • troy5166
  • swaldebht7
  • vezxu89
  • eregowt8x3
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności