FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Leki na odchudzanie

Forum - Off Topic

• Leki na odchudzanie Hej, kochani. Czy znacie jakieś leki na odchudzanie? Jeśli tak, to jakie i czy Wy je stosujecie? Od: anulka01 Data: 19 lipca 2019, 13:22

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • pokonajnadwage
    od:
    pokonajnadwage
    data
    22 lipca 2019, 12:27
    Nie ma leków czy cudownych środków na odchudzanie. Dieta (ujemny bilans kaloryczny ) + aktywność fizyczna to podstawa. Mnie udało się schudnąć na diecie z Fabryki Siły, na początku myślałam, że to dieta typowo dla facetów na siłownie, ale grubo się myliłam. Rozpisują również diety dla kobiet i nie trzeba ćwiczyć na siłowni. Można biegać czy trenować w domu z YT. Dieta ustalana jest indywidualnie na podstawie pomiarów i zdjęć. Jak to wyglądało u mnie i moją opinię o diecie z Fabryki Siły znajdziecie w osobnym wpisie na moim blogu tutaj - http://twojafitmotywacja.blogspot.com/2019/04/moja-opinia-o-diecie-z-fabryki-siy.html
  • stella93
    od:
    stella93
    data
    22 lipca 2019, 08:34
    Witam, czy mają Państwo problem z odchudzaniem? Na pewno i nie wiecie co zrobić? Ja Wam powiem tylko jedno - na pewno nie sięgajcie po Adipex Retard . Jest to czeski lek na schudnięcie, ale bardzo szkodliwy dla zdrowia. O jego skutkach ubocznych napisano na przykład tutaj https://slim-express.pl/adipex-niebezpieczny-czeski-lek-z-fentermina-dzialanie-opinie-i-skutki-uboczne/ . Już lepiej samodzielnie, z dietą i ćwiczeniami.

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • mgl
  • Forfiter
  • Redakcja
  • Macko
  • Klaudia Stój
  • lotar
  • laineqtfz
  • ysqaz62
  • troy5166
  • swaldebht7
  • vezxu89
  • flkid12
  • eregowt8x3
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności