FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Kettlebells

Forum - Off Topic

• Kettlebells Ktoś próbował tego rodzaju treningu?!? Chcę w końcu wziąć się za siebie i zacząć ćwiczyć, zbudować trochę siły - a nie jak teraz, że mam problem z przysłowiowym odkręcaniem słoików :(
    Podobno treningi z tym odważnikiem dają zresztą znacznie więcej efektów, trzeba tylko poznać odpowiednie ćwiczenia - ktoś opowie, jak ten cały kettlebells sprawdza się w praktyce?
    Od: zapasy Data: 8 sierpnia 2019, 11:03

Komentarze

Liczba komentarzy: 6 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • zapasy
    od:
    zapasy
    data
    12 sierpnia 2019, 09:46
    A może w ogóle nie warto się za kettlebellsy na własną rękę zabierać, tylko skonsultować z trenerem personalnym?1? Na https://www.sebastianstoch.pl/ znalazłem ciekawą ofertę indywidualnych treningów i bardzo jestem ciekaw, co wy o niej sądzicie. Takie osobiście rozpisane ćwiczenia z kulą mogą przynieść lepsze efekty, niż korzystanie z ogólnych poradników w internecie?!? Zależy mi na opiniach osób, które mają już konkretne doświadczenia z tym typem uprawiania sportu!!
  • versoo
    od:
    versoo
    data
    10 sierpnia 2019, 10:23
    siemka '_ pozderko
  • furlaa
    od:
    furlaa
    data
    9 sierpnia 2019, 18:02
    hello witam :)
  • mauroda
    od:
    mauroda
    data
    9 sierpnia 2019, 13:27
    siemka witam
  • corsoo
    od:
    corsoo
    data
    9 sierpnia 2019, 11:10
    ciekawa rzecz
  • verdoo
    od:
    verdoo
    data
    9 sierpnia 2019, 08:49
    jeszcze nie :) ale ciekawa sprawa

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • mgl
  • Forfiter
  • Redakcja
  • Macko
  • Klaudia Stój
  • lotar
  • laineqtfz
  • ysqaz62
  • troy5166
  • swaldebht7
  • vezxu89
  • flkid12
  • aybnb51
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności