FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Fajne miejscówki na Wrzeszczu?

Forum - Off Topic

• Fajne miejscówki na Wrzeszczu? Wielka prośba do wszystkich mieszkańców Gdańska i okolic, żeby wpisywali godne polecenia miejscówki: restauracje, kluby, obiekty sportowe... wszystko, gdzie warto być i zabierać swoich znajomych.
    Interesuje mnie zwłaszcza Wrzeszcz, bo właśnie tam będę wkrótce pomieszkiwał. Czekam na Wasze propozycje!
    Od: halenkov Data: 14 sierpnia 2019, 11:58

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • esmera11
    od:
    esmera11
    data
    20 sierpnia 2019, 15:40
    Też chętnie poznam ciekawe miejsca. Ktoś poleca jakieś zakamarki do zwiedzania i aktywnego wypoczynku?
  • halenkov
    od:
    halenkov
    data
    19 sierpnia 2019, 10:19
    Trochę szukałem przez weekend i w zasadzie wypatrzyłem jeden lokal: to Bunny Handroll, czyli ciekawa restauracja sushi w Gdańsku http://www.bunnyhandroll.pl/lokalizacje/gdansk-wrzeszcz.asp - ktoś z Wrzeszczan miał okazję tam się stołować?!? Co sądzicie na temat serwowanych tam dań, jak wygląda obsługa itd ??
  • obcas
    od:
    obcas
    data
    15 sierpnia 2019, 17:08
    podpinam sie

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • Forfiter
  • mgl
  • Redakcja
  • lotar
  • Jakub Kosmowski
  • Macko
  • troy5166
  • aybnb51
  • laineqtfz
  • Recenzja
  • margeles
  • ysqaz62
  • swaldebht7
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności