FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  prezentacja firmy

Forum - Off Topic

• prezentacja firmy Kto ma własną firmę i prezentował już swoją ofertę na targach? Za parę miesięcy wybieram się właśnie na taką serię pokazów... i prawdę powiedziawszy zjadają mnie nerwy. Boję się, że coś zawalę, skompromituję się przed wszystkimi i będę mógł zapomnieć o dynamicznym rozwoju... a ten biznes to praktycznie całe moje życie.
    Liczę że podzielicie się ze mną swoim doświadczeniem i dacie mi praktyczne rady odnośnie tego, jak przeprowadzić całą prezentację w odpowiedni sposób!
    Od: colowe Data: 4 września 2019, 10:09

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • colowe
    od:
    colowe
    data
    9 września 2019, 08:40
    Dobre porady, tylko że moja prezentacja to jedno. Jest przecież jeszcze kwestia materiałów ekspozycyjnych na stanowisko. Tutaj wszystko muszę zlecać na zewnątrz i nie wiem, co z tego wszystkiego wyjdzie. Wykonawcę Display Expo wybierałem na podstawie opinii - ponoć ich ścianki reklamowe https://displayexpo.pl/oferta/scianka-reklamowa-wystawiennicza są bardzo solidne i estetycznie wykonane.
    Ale sami wiecie, jak to jest: nigdy nic na 100% nie wiadomo, dopóki samemu się czegoś nie zrobi. Ale jestem już trochę spokojniejszy - dziękuję wszystkim!
  • Phelps
    od:
    Phelps
    data
    4 września 2019, 14:05
    Z pewnością będzie dobrze. Jeszcze nigdy nie widziałem blamażu na targach. Także głowa do góry.
    Po prostu będziesz opowiadał o tym na czym się znasz i jakie były twoje pierwsze kroki w biznesie, co było kamieniem milowym itd.
    Gdybyś potrzebował jednak jakich akcesoriów lub informacji zajrzyj na http://www.bielszczak.pl
    Tam może znajdziesz inspirację. Spojrzysz na konkurencje i potencjalnych dostawców. Wiele firm robi reklamę i prezentację firmy na takich serwisach lokalnych.
  • hakkie
    od:
    hakkie
    data
    4 września 2019, 12:37
    siemka witam :)
  • hetelia
    od:
    hetelia
    data
    4 września 2019, 10:49
    ja też planuję targi
Reklama-Jak zamawiać?
Roadless
Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Kraków 2019

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • Forfiter
  • mgl
  • Redakcja
  • lotar
  • Jakub Kosmowski
  • Macko
  • Recenzja
  • troy5166
  • aybnb51
  • Titangel
  • SundayXvip
  • ysqaz62
  • laineqtfz
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności