FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  freestyle ubiorowy

Forum - Off Topic

• freestyle ubiorowy Macie jakiś określony styl ubierania się, czy zakładacie to co wygodne?
    Ja ciągle szukam optymalnego sposobu na to, jak ubiorem wyrazić siebie i wywierać odpowiednie wrażenie. Wiadomo, że wszystko trzeba dobierać stosownie do okazji... ale podobno najlepiej ocenia się tych, którzy potrafią nieco wyłamać się z konwencji ;) A przynajmniej tak czytałem w jakimś artykule o psychologii.
    Może macie jakieś fajne elementy garderoby, które zakładacie niezależnie od okoliczności? Tak żeby był freestyle na całego :] ?
    Od: Datti Data: 6 września 2019, 11:43

Komentarze

Liczba komentarzy: 7 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • Kustosz
    od:
    Kustosz
    data
    16 września 2019, 12:58
    Ja uwielbiam nietuzinkowe dodatki, które nadają prawdziwy charakter mojemu stylowi. W moim przypadku świetnie sprawdzają się drewniane zegarki (https://wood-shop.pl/pol_m_Drewniane-Zegarki-152.html ). Niby tak niewiele, a jednak doskonale podkreślają charakter ubioru. Juz mam 2 i planuję zakup kolejnego:)))
  • Datti
    od:
    Datti
    data
    9 września 2019, 11:19
    Elegancka klasyka?!? Co to, same sztywniaki są tutaj?
    Ja osobiście zawsze staram się mieć na sobie coś luzackiego - przynajmniej jeden element. No i np. jeśli muszę ubrać się ładnie, klasycznie i elegancko, to do garnituru dokładam drewnianą muchę. Looknijcie na https://www.woodwear.pl/kategoria/drewniane-muchy i sami zobaczcie, jak coś takiego wygląda. Moim zdaniem świetnie rozładowuje napięcie, pomaga w nawiązywaniu kontaktów i przełamywaniu lodów.
  • szulima
    od:
    szulima
    data
    6 września 2019, 19:03
    siemka
  • paczulka
    od:
    paczulka
    data
    6 września 2019, 17:52
    ja też klasyka :)
  • neroli
    od:
    neroli
    data
    6 września 2019, 16:34
    ja lubie elegancie ciuchy
  • modenna
    od:
    modenna
    data
    6 września 2019, 13:36
    ja kocham wygode
  • zatka
    od:
    zatka
    data
    6 września 2019, 11:44
    to, co wygodne :)
Reklama-Jak zamawiać?
Roadless
Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Kraków 2019

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • Forfiter
  • mgl
  • Redakcja
  • lotar
  • Jakub Kosmowski
  • Macko
  • Recenzja
  • troy5166
  • aybnb51
  • Titangel
  • SundayXvip
  • ysqaz62
  • laineqtfz
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności